Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати
test
Family Forever Factory Face Serum Сиворотка для обличчя
-34 %

Family Forever Factory Face Serum Сиворотка для обличчя

Стать: для жінок

Країна виробника: Білорусь

5.0
130грн 199грн
test

Косметика Family Forever Factory в ТОПі рекомендацій

Кожний ранок дівчат починається з ритуалів із догляду за собою. Часто це займає чимало часу, адже так хочеться мати молодий та красивий вигляд якомога довше. А для цього необхідно здійснювати доглядові процедури змолоду. Як казала неповторна Коко Шанель: «у 20 років у вас зовнішність, яку дарувала вам природа, а в 40 – та, на яку ви заслужили».

Якщо у вас виникають питання та необхідність у рекомендаціях якісних доглядових засобів, то одна з них – білоруський бренд Family Forever Factory, творцями якого є друзі дитинства. Об'єднавшись, вони почали виробляти продукцію, яка захоплює своєю ефективністю використання.

Крім того, всі товари марки тестують на собі спочатку самі творці, а вже потім випускають їх на полиці магазинів кінцевим споживачам. Варто сказати, що філософія бренду досить екологічна: продукція не тестується на тваринах – творці дбають про природу та людей, перебуваючи в постійному пошуку нових, ще більш результативних рішень та відкриттів.

Лінійка Фемілі Фореве не дуже різноманітна з погляду широти асортименту, але це не скасовує її високої якості:

  • Різні скраби для тіла
  • Сироватки для обличчя
  • Засоби для зняття макіяжу

Чому потрібно придбати косметику Family Forever Factory?

Скраби бренду розроблені для різних типів шкіри. Адже цей засіб потрібно застосовувати максимально правильно для того, щоб отримати потрібний ефект і уникнути травмуючого впливу. Але знаючи свій тип шкіри та підібравши потрібний саме вам скраб, ви зробите для свого тіла велику послугу - вона стане пружною, м'якою, зволоженою. Крім того, цей засіб для догляду має натуральні компоненти у своєму складі, тому ваша шкіра насичиться корисними мікроелементами.

Іншою цікавою пропозицією марки є міцелярні диски для зняття макіяжу, які не вимагають подальшого змивання. Використовуйте їх масажними лініями, що дозволить не тільки очистити шкіру, але й зберегти тонус шкіри в процесі зняття мейку.

Також для очищення шкіри від косметики можна використовувати гідрофільний сорбет, який паралельно здійснює догляд за бровами та віями.

Супер-ефективний продукт марки

Сироватка для обличчя Family Forever Factory – це must-have на туалетному столику кожної дівчини! Вона добре зволожує шкіру, зберігає її еластичність, звужує пори, та навіть прискорює регенерацію епідермісу. Приємно, що ця сироватка підійде для будь-якого типу шкіри.

На сайті parfumcity.com.ua легко знайти продукцію білоруського бренду, підібрати потрібний для себе засіб для догляду та насолоджуватися результатами використання таких крутих косметичних продуктів.Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!