Альдегідні парфуми: історія успіху

Альдегідні парфуми: історія успіху - фото

У наш час парфуми на основі альдегідів - досить популярне явище і, більше того, їх поширення набирає все більших обертів. Давайте звернемося до витоків, щоб зрозуміти, в чому секрет успіху альдегідних ароматів.

 

У XIX столітті вчені зробили відкриття: у ході експериментів виявили альдегіди - хімічні сполуки з досить специфічним запахом. І чому ж їх у такому випадку застосовують в парфумерії? Такі сполуки мають свої секрети. По-перше, в різних концентраціях вони виробляють різні запахи: наприклад, кокосовий альдегід в певному співвідношенні з водою має аромат персика або абрикоса - дивовижно, правда?

 

Крім того, потрапляючи на нашу шкіру альдегідні парфуми мають свій неповторний запах - воістину вражаюча властивість! Це допоможе нам стати трохи парфумерами, адже кожен з нас здатен створити свій власний аромат завдяки такій знахідці.

 

У чому ще родзинка?

 

Раніше парфуми робили за допомогою всього лише двох-трьох ефірних масел, тому що їх запахи перебивали один одного, і через це не було можливості створити багато різноманітних унікальних ароматів. Завдяки відкриттю вчених тепер парфумери можуть з'єднувати багато запахів, розшряти асортимент парфумів і радувати нас нововинайденими ароматами.

 

Отже, альдегідні парфуми - це парфуми на основі певних хімічних сполук у різній концентрації, які крім усього перерахованого вище несуть дуже важливу місію - рятують всю нашу флору. Справа в тому, що синтетичні альдегіди в рази дешевші та доступніші природних. Розуміння цього тільки підсилює цінність таких парфумів!

 

Список альдегідних ароматів для жінок стрімко поповнюється, але пропоную поговорити про найголовніші аромати з цього списку.

 

Перший альдегідний парфум - беззаперечна класика Chanel № 5 Eau De Toilette. Найвідоміший в історії аромат відкривається для нас з іншого боку, чи не так? Витонченість та жіночність - найхарактерніші риси цього парфуму.

 

Chanel № 5 Eau De Toilette стаття - фото

 

Chanel №5 - це елегантність, свіжість та легкість. Неповторний запах дозволить вам скласти дивовижне враження!

 

Chanel №5 стаття - фото

 

Ще одна абсолютна класика - Lancome Climat, яка говорить про чуттєвість та досконалість.

 

Lancome Climat стаття - фото

 

Парфуми на основі альдегідів можуть похвалитися тільки плюсами: невисока ціна, доступність та найважливіше - чудова властивість набувати нового запаху, який підкреслить вашу індивідуальність!

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми з магнолією: класичний та чуттєвий аромат"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!