Аромати, які 20 років у моді

Аромати, які 20 років у моді - фото

 

Кожного року, навіть кожного сезону, парфумерна індустрія регулярно поповнюється новими оригінальними та вражаючими уяву композиціями. За багатьма з них шанувальники бренду починають гонитву з перших днів офіційного релізу, роздобути новинку бажає кожен другий. А що, якщо нове не завжди краще добре знайомого? Що, якщо класика здатна дати бій інноваціям? Сьогодні ми розповімо про аромати, які знаходяться на вершині популярності вже далеко не перший рік. Але вибрати один з них або найсвіжіший парфум, вирішувати звичайно вам!

 

Chanel №5 від Chanel

 

Беззаперечна легенда в світі парфумерії, яка в момент випуску стала справжньою сенсацією. Аромат Шанель 5 з'явився ще в 1921 році і був створений за образом та подобою самої засновниці французького бренду, великого модельєра та інноватора Коко Шанель. Рекламні кампанії, які в різний час демонстрували цей парфум громадськості, були зняті за участю найрозкішніших та відомих жінок: Мерилін Монро, Катрін Деньов, Ніколь Кідман.

 

За легендою, яку озвучив модний будинок, назва парфумів походить від номера варіанта, який серед представлених десяти і став вибором Габріель. Жіночий аромат, який пахне жінкою, таким він був задуманий та таким був реалізований.

 

Композиція створена у відповідності з кращими традиціями парфумерного мистецтва того часу, як і, наприклад, в Ланком Кліма. Парфуми складаються з трьох рівнів парфумерної піраміди.

 

  • Перший рівень - верхні ноти. Представлені вони іланг-ілангом, лимоном, альдегідами, бергамотом та неролі.

  • Другий рівень - ноти серця - грають квітковими акордами фіалки, конвалії, півників, троянди, жасмину.

  • База або шлейф аромату побудована на амбрі, ванілі, сандаловому дереві, ветивері, мускусі та пачулі. Експерти відносять парфум до родини квіткових альдегідних.

 

 
Miss Dior від Christian Dior 
 

Перший показ модного будинку Dior в 1947 році і став презентацією аромату, який почав парфумерну історію бренду. Сталося все в такий спосіб. Під час показу присутні відчували чарівний запах, незнайомий до цього часу. Як виявилося пізніше, паризька садиба, що стала місцем проведення, була оброблений цілим літром Міс Діор, запах якого власне й відчували гості. Ця ідея головного дизайнера і натхненника торгової марки стала справжньою несподіванкою й послужила найкращою рекламою для аромату.

 

Шипрово-квіткова композиція розкривається нотами альдегідів, гарденії, гальбанума, мускатної шавлії та бергамоту. Далі вступають гвоздика, півники, жасмин, неролі, конвалія, троянда та нарцис. На завершення можна почути ноти лабданума, шкіри, сандалу, амбри, ветиверу та пачулі.

 

Жіночі парфуми Miss Dior Christian Dior стаття - фото

 

 Fidji от Guy Laroche

 

Ніяка дівчина не зможе бути байдужою до цього аромату. Адже як можна залишити без уваги запах тихоокеанського узбережжя, запах тепла і сонця. Квітковий парфум Фіджі Ларош був випущений в 1966 році і на думку самого модельєра, уособлює таку ж райську жінку, як і сам острів.

 

Верхні ноти парфуму - це півники, тубероза, гіацинт, бергамот і гальбанум. Нота серця складається з фіалки, троянди, жасмину, альдегідів, кореня півників та гвоздики. Шлейф, вступаючи у гру, звучить амброю, пачулі, ветівером, мускусом та дубовим мохом.

 

Парфуми Fidji от Guy Laroche Фото

 

 Poison від Christian Dior

Духи Пойзон (Пуазон) на думку творців повинні були повторити ажіотаж навколо Miss Dior, незважаючи на те, що явити їх світу модний будинок довго не наважувався. Однак роки очікування дали свої плоди, в 1985 році прорив Едуарда Флеша все ж здобув свій успіх. У зв'язку з цим в Сполучених Штатах навіть прийняли закон, що забороняє з'являтися в деяких громадських місцях, «одягненими» в цю східно-квіткову композицію.

У перші хвилини знайомства з ароматом відчутні ноти коріандру, сливи, лісових ягід, анісу та палісандра. Потім відкривається серце з гвоздики, жасмину, апельсинового кольору, туберози, кориці, ладану, троянди і білого меду. Базові ноти демонструють тепло і глибину нот ветиверу, мускусу, деревини, амбри і ванілі.

 

Жіночі парфуми Poison Christian Dior Фото

 

Opium від Yves Saint Laurent Black

 

Цей культовий аромат характеризується поєднанням провокаційної назви, лаконічного зовнішнього вигляду і геніальної композицією. Слоган, під яким він був представлений в 1977 році, на присутніх справив фурор - «Для тих, хто залежить від YSL». Сьогодні парфум Opium називають одним з кращих східних парфумів за всю історію індустрії. Чуттєвий та екстраординарний, він і справді став «наркотиком» для дам спочатку у всій Франції, а пізніше у світі. Не бажаючи втрачати інтерес публіки, через 37 років був створений фланкер, який носить назву чорного опіуму.

 

 Yves Saint Laurent Opium стаття - фото

 

У верхніх нотах композиції розташувалися коріандр, перець, гвоздика, лавр, персик, слива, апельсин, мандарин, ваніль, мускус і амбра. Серце аромату - це іланг-іланг, ірис, жасмин, конвалія і троянда. У шлейфі чутні лише дві ноти: сандал і ладан.

 

 

Читайте на Parfum City: "Ексклюзивна парфумерія: маркетинговий хід чи дійсно гарна річ?".

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • Галина (12.11.2018)

Наслаждаюсь вашими духами.Мой шлейф ,который будоражит всех вокруг и задает один и тот же вопрос ,какими ты духами пользуешься.?Спасибо вам ,за хорошую продукцию.Я довольна качеством и запахом .Кстати, мои друзья,тоже не нарадуются, запахи не отличаются от оригинала.❤

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!