Муза, яка надихає парфумерів: парфуми з ароматом фрезії

Муза, яка надихає парфумерів: парфуми з ароматом фрезії - фото

 

Темна конячка, що має прекрасний потенціал

 

Аромат цієї квітки до певного часу був у тіні, оскільки цю рослину найчастіше використовували для декору. Але після того як його вперше парфумери стали додавати в композиції парфумів, цей аромат став досить популярним. У ньому розрізняють:

 

  • квіткові;
  • деревні;
  • тонкі цитрусові ноти.

 

Сам же аромат прекрасно поєднується з ягідними та  фруктовими акордами. Відчути повною мірою це дає Escada Moon Sparkle. У складі ягоди полуниці та смородини фантастично переливаються з яблучними нотами у верхній ноті. А в середній ноті виступають квіткові акорди разом з білою фрезією, що дає прекрасну можливість доповнити базу з малини, сандалу та амбри.

 Escada Moon Sparkle фрезія стаття - фото

 

Парфуми із запахом фрезії: не закохатися в ці духи неможливо

 

Не дивлячись на те, що фрезія в парфумерії відома своїм, далеким від різких, прохолодним ароматом, її додають до складу такого поважного і беззаперечного екземпляру, як Hugo Boss Ma Vie Pour Femme. Даний аромат вирішив прийти до незвичайного інгредієнта у вигляді квітки кактуса, який чудово поєднується з нотами фрезії в середній ноті. Також в проміжку між базою та верхівкою прекрасно пахне троянда і жасмин, ну і тепер про базу, в якій знайшли своє місце під сонцем кедр та деревні акорди.

 Hugo Boss Ma Vie Pour Femme фрезія стаття - фото

 

Неймовірно жіночний та грайливий парфум з ароматом фрезії Giorgio Armani Si Rose Signature. За рахунок тих солодкуватий нот, які переважно звучать в даному ароматі, відчуття легкості рухів нот троянди, ванілі, півників, бергамоту та чорної смородини, що злилися воєдино в потоках повітря, будуть радувати володарку протягом усього дня. А щоб заспокоїти даний вихор квітково-ягідного аромату, в базу було вирішено додати амбру і пачулі, які прекрасно доповнили цей шедевр.

 Giorgio Armani Si Rose Signature фрезія стаття - фото

 

 

Читайте на Parfum City: "Незмінна класика: парфум з нотою гвоздики"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!