Незмінна класика: парфум з нотою гвоздики

Незмінна класика: парфум з нотою гвоздики - фото

 

Секрет універсальності парфуми із запахом гвоздики

 

У більшості випадків люди намагаються створити те, що буде доречно скрізь і завжди, в парфумерії теж є розділ, що стосується вічного пошуку універсального аромату, який буде елегантно звучати в будь-якій ситуації. У цю категорію входять духи з нотами гвоздики. Ця квітка має стриманий, не вигадливий, але стійкий аромат. Одним з представників даної групи є Elizabeth Arden Green Tea. Чудовий жіночий цитрусово-фужерний аромат, який прекрасно доповнюють акценти гвоздики в базовій ноті.

 Elizabeth Arden Green Tea гвоздика стаття - фото

 

Заявити про себе, можна різними способами:

 

  • примірявши елегантний костюм;
  • показавши дорогий аксесуар;
  • продемонструвавши розкішний парфум.

 

І якщо два перших методи - це візуальна частина, то парфум діє на тоншому рівні, підкоряючи нюх. І Hugo Boss Bottled № 6 якраз той самий екземпляр, який допоможе створити бездоганну ауру, яка лаконічно заявляє про присутність переможця вкрапленнями нот сливи, гвоздики, кедра, і не тільки …

 Hugo Boss Bottled № 6 гвоздика стаття - фото

 

Коли стислість теж може звучати голосно

 

Montale Wild Pears один з тих ароматів, які не відмовилися від можливості виділитися, при цьому зберігши тонку грань неприборканої енергії й стислості. Відносившись до фужерних і фруктових, в класифікації парфумів, в них дійсно грають акорди груші, гвоздики й сандалу, які доповнюються нотами ванілі, конвалії та бергамота. Тому якщо ваш вибір це грамотна подача прояву в вашому характері неприборканості й розкутості, то вам дійсно варто спробувати ці парфуми гвоздики.

 

 Montale Wild Pears гвоздика стаття - фото

 

Спостерігаючи картину в цілому кожен оцінює можливість змінювати й змінюватися в залежності від своїх уподобань і цілей, зберігаючи при цьому свої принципи. У разі ароматів з нотами гвоздики, будьте впевнені в тому, що ваш стриманий стиль буде витриманий в будь-якому випадку.

 

 

Читайте на Parfum City: "Наука про те, як закрутити голову: парфум з нотами мімози"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!