Бренди нішевої парфумерії

Бренди нішевої парфумерії - фото

 

Парфуми - це дуже складна індустрія. Часом недостатньо добре розвиненого почуття смаку та інтуїції, щоб знайти прекрасний аромат. Потрібно знати яка буває парфумерія і чим вона відрізняється один від одного. Тому в цій статті ми розповімо все про нішеву парфумерію.

Аромати, як і одяг та інші аксесуари, поділяють на три типи: мас-маркет, люкс та елітні парфуми.

Мас-маркет надає найдоступніші аромати. Для їх виготовлення використовують не дорогі компоненти та вони доступні у всіх магазинах парфумерії.

Парфуми класу люкс виготовлені під марками дуже відомих будинків моди. Вони звучать дуже красиво та відрізняються високою якістю.

Елітні або нішеві парфуми - це аромати, які скоріше можна назвати витвором мистецтва. У перекладі з французької мови «la niche» означає нішу, осередок. Такі аромати дуже ексклюзивні та виробляються у невеликій кількості.

Для створення нішевої парфумерії використовуються лише натуральні компоненти. А парфумери, які працюють над ними, повністю можуть покладатися на свої відчуття та фантазію. На відміну від ароматів мас-маркету і люкс, піраміда та вартість нішевих композицій не регламентується чітко прописаними умовами. До того ж, ви напевно не зможете побачити величезну кількість реклами з приводу виходу нового нішевого аромату. Їх цінують за індивідуальний підхід та дорогі інгредієнти.

 

 

Найпопулярніші бренди нішевої парфумерії та їх композиції

 

Звичайно, виходячи з усього ви можете зрозуміти, що різноманіття нішевих ароматів не таке велике. Це стосується і самих торгівельних марок, які представляють цю галузь парфумерії та кращих нішевих ароматів цих брендів.

 

Одним з найбільш відомих брендів можна назвати Jo Malone

 

Парфуми Jo Malone стаття - фотоСпочатку свою популярність британська марка отримала завдяки незвичайним ароматичним свічкам. Але початок кар'єри було покладено в момент випуску олії для ванної з мускатного горіха та мигдалю. Сам бренд з'явився в 1994 році і його створила незвичайна британка Мері Джо Малон.

Через роки під ім'ям Jo Malone були представлені чудові та нетривіальні аромати, але одним з найбільш майстерних та затребуваних можна назвати парфум Mimosa And Cardamom. Аромат-унісекс огортає атмосферою весни і радості. Відповідно до назви композиція наповнена пряністю кардамону та ніжністю мімози. У піраміді парфуму є ще одна нота - боби тонка.

 

Зіркою нішевой парфумерії також можна назвати бренд Kilian

 

Парфуми Kilian стаття - фотоЗасновник бренду Кіліан є нащадком відомої сім'ї виноробів Хеннессі. Провівши своє дитинство в коньячних льохах, Кіліан вже тоді був зачарований різноманітністю ароматів навколо. Однак свій шлях юнак знайшов у парфумерному бізнесі. Особливістю торгівельної марки став принцип eco-lux. Всі флакони, в яких випускаються аромати, багаторазові. Таким чином, коли прийде час оновити улюблений парфум Kilian, можна просто купити саму ароматичну рідину та перемістити її у старий флакон.

Серед парфумів цієї марки можна виділити композицію Love Don’t Be Shine. Аромат повний романтичного характеру. У ньому поєднуються нотки східних акордів та квіткові переливи. В основі піраміди композиції лежить нота непальської троянди, яку доповнюють півники, жасмин, неролі, ваніль та мускус.

 

Величезну популярність отримав і бренд Escentric Molecules

 

Парфуми Escentric Molecules стаття - фотоСвого часу ці аромати стали резолюцією у світі парфумерії. Адже основою кожної композиції служить формула Iso E Super і на кожній людині вона розкривається по-своєму. Це схоже на властивості парфумів з феромонами, але діє набагато складніше. Завдяки цій особливості купити нішеву парфумерію Escentric Molecules ризикують не всі. Але якщо все ж купують, відразу відкрито зізнаються в коханні.

Бренд Escentric Molecules найбільш відомий своєю композицією Precision and Grace The Beautiful Mind Series Volume 2. Вона присвячена балерині Поліні Семеновій. Квітково-фруктовий коктейль складений з нот груші, сливи, жасмину, білої фрезії, мускусу, рожевого перцю та сандалу.

 

Не можна оминути стороною і парфуми бренду Tom Ford

 

Парфуми Tom Ford стаття - фотоСпочатку свою кар'єру Том Форд почав як дизайнер модного дому Gucci. Але провівши там не один рік, молодий та перспективний американець зрозумів, що переріс роботу під чужим ім’ям. Пішовши з величезної корпорації Том спільно з маркою Estée Lauder створив дві лінії косметики. У той момент він і захопився парфумерією. Так, в 2007 році поряд з відкриттям власного магазину була випущена ціла серія нішевих ароматів.

Серед шикарних ароматів бренду варто виділити композицію Velvet Orchid. Сміливий, розкішний та сексуальний парфум ніби підкреслює суперечливість жіночої натури. Піраміда парфумів включає в себе ноти рому, меду, бергамоту, жасмину, рожевого масла, лабданума, перуанського бальзаму та різних квітів.

 

Які ще є відмінності нишевой парфумерії?

 

  • Флакон та упаковка

У зовнішньому оформленні нішевих ароматів є дві традиції. Одна полягає в тому, що флакони ароматів виглядають максимально стриманими і простими. Вони транслюють ідею, що найкрасивіше ховається всередині. Друга традиція - оформляти флакони як справжні предмети мистецтва. Їх розписують вручну, прикрашають камінням і роблять з дорогоцінного дерева або навіть кришталю.

 

  • Магазини, в яких продаються такі аромати

Найчастіше нішеві аромати представлені на полицях невеликих, спеціальних бутиків. Хоча зараз вже деякі позиції, найбільш затребувані серед покупців нішеві парфуми можна знайти і в магазинах з широким асортиментом. У тому числі і в нашому інтернет-магазині.

 

  • Ціна

Практично всі композиції в категорії нішевих відрізняються високою вартістю. Це пов'язано в першу чергу з тим, що їх собівартість спочатку висока. До того ж, якщо додати ціну флакона, то підсумкова цифра вийде значною. Іноді нішева парфумерія може коштувати порядком кількох тисяч доларів.

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!