Деревні парфуми - запах свободи, натхнення і безтурботність

Деревні парфуми - запах свободи, натхнення і безтурботність - фото

У міській метушні, серед безупинного потоку людей, завдань, в постійній гонитві за успіхом, ми не помічаємо, як швидко пролітають дні, тижні, місяці ... Ми забуваємо зупинитися і подумати. Просто подумати про головне: де я зараз перебуваю? А чи туди я йду? Прямую я свого серця? Найкраще місце для відновлення і прийняття глобальних рішень - природа.

 

Деревні аромати - це насичені запахи лісу, іноді доповнені квітковими, фруктовими або іншими нотками. Парфуми, наповнені ароматами природи, допоможуть на мить забути про поточні справи, розслабитися та «оновленими» повернутися в робочий ритм. Така ось своєрідна медитація.

 

В насичені робочі будні допоможуть бути в тонусі свіжі деревні аромати. Наприклад, Moschino I Love Love - легкий та ненав'язливий запах, який протягом дня не дозволить роботі поглинути вас цілком та повністю.

 

Moschino Cheap & Chic I Love Love стаття - фото

 

Природа у флаконі

 

Щасливі ті, у кого є можливість вибиратися на природу, подалі від щоденної рутинної метушні та розчинитися у співах птахів, шелесті листя, м'якості трави та у чарівних пейзажах безлюдних околиць. Прекрасно заспокоюють і наповнюють життєвою енергією водойми. Ми буквально підживлюємося спокоєм та неприборканою силою озер і річок. Свіжий та ніжний аромат від Armand Basi In Red Eau De Toilette входить в топ деревних парфумів недаремно. Він наділяє свою володарку незалежністю та почуттям свободи - саме цього ми вчимося у природи.

 

Armand Basi In Red Eau De Toilette стаття - фото

 

Ще більше натхнення можна знайти у походах: навіть якщо у вас вилазка з великою і галасливою компанією, це вам не завадить розчинитися в природі і забути хоч на якийсь час про нескінченний список своїх цілей та про розробку планів по їх досягненню.

 

Стан спокою, безпосередності та душевного тепла підтримує парфум Lacost Pour Femme, який неодноразово очолював списки топових деревних ароматів для жінок. Цей запах подумки повертає у відчуття розчинення в природі, і тому він знижує напруженість і підвищує рівень стресостійкості - адже нам це так необхідно в робочий час, правда?

 

Lacoste Pour Femme стаття - фото

 

Акценти для релаксу

 

Завжди тішить розташування офісу поруч з парком або сквером, куди в обідню перерву можна вийти та насолодитися красою природи. Навіть якщо територія зеленої зони не така велика, все одно вона допомагає оговтатися і хоч трохи перепочити від конвеєру важливих та термінових справ. А ще в цій справі добре допомагають парфуми з деревними нотами, асортимент яких дуже великий, і це не може не радувати!

 

Як правило, найчастіше акцентами в деревних парфумах виступають сосна, ялівець і кедр - з хвойних, та сандалове дерево, пачулі і ветивер - з листяних. Яскравим прикладом поєднання цих двох родин можна уявити Versense Versace. Цей парфум додасть впевненості та великий приплив енергії і запалу.

 

Versace Versense стаття - фото

 

Свіжість та легкість деревних ароматів допомагає бути в ресурсному стані навіть у заповнений завданнями робочий день, так як вони нагадують про безтурботний стан під час перебування на природі та передбачають наступну поїздку в неквапливий та безтурботний світ.

 

Аромати для сильних і сміливих

 

Парфуми з «природними» запахами наділяють їх поціновувачів почуттям незалежності, свободи та сили. Напевно, з цієї причини саме чоловіча частина населення робить вибір на користь лісових ароматів. Деревні парфуми для чоловіків представлені дуже широким асортиментом. Одним з найпопулярніших одеколонів цього сегмента можна назвати Chanel Allure homme Sport - вибір вольових, пристрасних та сильних чоловіків!

 

Chanel Allure Homme Sport стаття - фото

 

 Продовжуючи розглядати асортимент парфумів з деревним запахом з чоловічої точки зору, не можна не згадати Paco Rabanne 1 Million. Аромат, який підкреслює секрет справжніх чоловіків: їх зовнішній абсолютний спокій та потужний ураган пристрастей всередині.

 

Paco Rabanne 1 Million стаття - фото

 

Неможливо визначити єдиний список кращих деревних ароматів, так як кожен з них наділений тими лісовими відтінками, які дарують емоції, потрібні в певний момент. Робимо висновок: не потрібно приймати складних рішень, вибираючи між двома або трьома варіантами, тому що всі вони будуть корисні.

 

Читайте на Parfum City: "Пікантність у прянощах"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!