Парфуми по знаках зодіаку: міф чи реальність?

Парфуми по знаках зодіаку: міф чи реальність? - фото

 

Парфуми: причому тут знак зодіаку?

 

Парфуми володіють надздібностями, мають якусь магічну силу: вони знаходять і підкреслють найяскравіші сторони нашої особистості, обволікає нас аурою таємничості, привертає до себе увагу, підкорює і залишає слід в серцях оточуючих. Що ж може зробити парфумерний аромат ще більш загадковим? - Зірки, а саме, знаки зодіаку. Адже ми всі з самого дитинства цікавимося характеристиками різних знаків, під час першої шкільної закоханості перевіряємо знаки на сумісність, читаємо гороскоп на завтра, хвилюючись перед важливим заходом.

 

Парфумерію за знаками зодіаку теж можна вибирати! Адже кожен знак має певні яскраво виражені особливості, які і підкреслять аромати. Наприклад, скорпіон: що ми про нього знаємо? Як правило, дівчата, народжені під сузір'ям цієї отруйної комахи оповиті пеленою таємничості, неймовірною чуттєвістю і привабливістю. У них велике і добре серце, яке перестає бути таким при першій же небезпеці на горизонті: зрадників і кривдників скорпіони не травмують влучно і в найнесподіваніший момент. Для таких дівчат одним з найбільш підходящих ароматів вважається Dolce & Gabbana L`Imperatrice 3 - аромат, що означає саме ту таємницю, яку так хочеться розгадати, але всі спроби зробити це - марні.

 

Dolce&Gabbana 3 L'Imperatrice стаття - фото

 

У кожного сузір'я - свій аромат

 

Насправді, багатьох цікавлять духи за знаком зодіаку, особливо при виборі подарунка. Якщо хлопець поки не вивчив тонкощі характеру своєї другої половинки, але хоче її вразити, то можна підібрати парфум по зодіаку. Дівчата-овни - сильні особистості. Завзятість, воля і рішучість - одні з найважливіших їх якостей, а отже, потрібно зробити акцент на стійкі і яскраві аромати, які підкреслять впевнену і непереможну натуру овнів.

 

Lanvin Eclat d’Arpege Eau De Parfum стаття - фото

 

Народжені під сузір'ям раку дівчата завжди зуміють створити затишок, допоможуть і підтримати в важливі, складні і радісні, життєві періоди. Чистоту і «родинність» цього знака підкреслить легкий квітковий аромат Lanvin Eclat D`Arpege.

 

Вибрати туалетну воду по знаку зодіаку не складе ніяких труднощів: визначте найяскравіші риси характеру, виходячи з яких і треба починати пошук потрібного аромату. Для сильних особистостей або непростих характерів підійдуть насичені запахи, з яскравими важкими нотами. Такі парфуми підкреслюють усвідомлене бажання йти проти системи, «стояти на своєму», досягати високих цілей легко і невимушено, і найголовніше - величезна потреба показати своє «Я» всьому світу і наполегливо жити тільки за своїми правилами.

 

Парфуми - не для знака зодіаку, а для особистості

 

Підшукати духи для знаків зодіаку, які відрізняються м'якістю характеру теж досить просто. Потрібно робити акцент на легкі аромати, наприклад, квіткові, водяні або шипрові. Versace Bright Crystal - ідеальний вибір для тонких творчих і мрійливих натур. Настільки ніжна композиція цього парфуму підкреслить відкритість і душевність тельців, або чуйність і здатність любити кожною клітинкою тіла дівчат, народжених під знаком риб.

 

Versace Bright Crystal стаття - фото

 

Сузір'я Лева говорить про примхливий характер, гарячої натури і готовність відстоювати інтереси свої та своїх близьких до кінця. Вибираючи Yves Saint Laurent Black Opium, дівчина-лев голосно заявить оточенню про себе і про свої амбіції. Зухвалість і чарівність - таке поєднання і є головним козирем цього аромату.

 

Yves Saint Laurent Black Opium стаття - фото

 

Кожна дівчина - сама собі парфумер по знаку зодіаку. Йдеться про те, що, незважаючи на закономірні і статистичні схожості в особливостях характеру тих чи інших знаків, дівчата по природі своїй багатогранні і унікальні, вони люблять бути різними. Отже, дуже зручно мати під рукою широкий асортимент ароматів, щоб догодити кожному свого стану і настрою

Читайте на Parfum City: "Туалетна або парфумерна вода: відмінності і подібності"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!