Запах дині - парфумерна знахідка і для чоловіків, і для жінок

Запах дині - парфумерна знахідка і для чоловіків, і для жінок - фото

 

Знайомство з ароматом

 

 Парфуми з запахом дині - це освіжаючі соковиті й не нудотно-солодкі аромати, які в різних комбінаціях викликають зовсім різні гами почуттів. Як правило, диню використовують у квітковому, фруктовому або морському ансамблі, де найвигідніше відтіняються динячі нотки.

 

Запах дині, як парфумерний компонент, майстри запахів відкрили для себе відносно недавно. І цей аромат досить стрімко набув широкої популярності серед різноманітних парфумерних композицій.

 

Issey Miyake L'eau D'Issey Femme диня стаття - фото

 

Жіночий парфум із запахом дині Issey Miyake L'eau D'Issey Femme привертає увагу своєю витонченістю та елегантністю. Дівчина завдавши пару крапель «L'eau D'Issey Femme» підкорить оточення легкістю і витонченістю, а сама при цьому відчує приплив бадьорої енергії й надихаючого бажання розчиниться в моменті та насолоджуватися життям.

 

Духи з ароматом дині: чоловічий вибір

 

Аромат дині зовсім непростимо вважати виключно жіночим акцентом, тому що в чоловічих ансамблях цей запах дуже доречний і підносить парфум в досить вигідному світлі. Парфуми Antonio Banderas Blue Seduction For Men призначений для справжніх чоловіків, які підкорюють не тільки своєю чуттєвістю, але ще інтелігентністю і беззаперечною силою духу.

 

Antonio Banderas Blue Seduction For Men диня стаття - фото

 

Варто ще раз зробити акцент на тому, що чоловічі парфуми з динею гідні особливої уваги. Цим ароматом не потрібно «кричати» про те, щоб на них звернули увагу. Вони тонко і ненав'язливо проникають в нашу свідомість і зачіпають наші фібри душі.

 

Одеколон Emporio Armani Stronger With You вибирають упевнені в собі чоловіки, які знають, чого прагнуть і не губляться перед труднощами долі. Вони наполегливі й завзяті в досягненні своїх цілей.

 

Emporio Armani Stronger With You диня стаття - фото

 

В інтернет-магазині Parfum city ви знайдете найцікавіші парфуми з ароматом дині, як мас-маркет, так і елітного сегмента. Також на сайті вас чекає:

 

  • Якісне обслуговування;
  • Оперативна доставка;
  • Різні приємні бонуси.

 

Читайте на Parfum City: "Їх завжди буде мало, парфуми із запахом маракуйи"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • Людмила Валентиновна. Киев (12.01.2021)

Я с этим магазином сотрудничаю больше года. Практически все копии французских ароматов у меня есть. Ни одного спорного вопроса с ними не было. Продукция очень хорошая,а цены просто на удивление доступны. Доставка быстрая. Рекомендую.

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!