Парфуми з ароматом фіалки, або один парфум замість тисячі слів

Парфуми з ароматом фіалки, або один парфум замість тисячі слів - фото

 

Парфуми з запахом фіалки для неї.

 

Говорячи про парфум з нотами фіалки, ми однозначно визначаємо ніжний характер його композиції. Шлейфом настільки прозорим, але виразним буде звучати кожен крок власниці, що відразу розповість про її стриману, але вільну натуру, яка немов гірська фіалка розквітає, пахнучи на галявині, захованої від цікавих очей в лісовій гущавині дикої природи. І духи DSQUARED She Wood безумовно кращі в тому, щоб показати наскільки красиво обрамлені ноти "серця" складаються з запахів геліотропа, фіалки й мускусу, верхніми нотами лимона і жасмину і базою з ветівера і кедра.

 

DSQUARED She Wood стаття - фото

 

І дещо інші парфуми з ароматом фіалки, більш досвідчені й статусні, які виросли з грайливого і безладного стану молодих і наївних жіночих сердець. DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eau De Intense тільки на перших нотах покаже свій примхливий маневр цитрусовим і яблуневим запахом, надалі при розкритті нот "серця" він різко змінить курс на користь зарозумілої й розважливої троянди та спокійної фіалки, яких змінять корінь ірису і мускус.

 

DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eau De Intense стаття - фото

 

Який парфум з фіалкою для нього? 

 

Творці цього шедевра черпали натхнення з чоловічого та жіночого, при цьому все-таки зберігаючи планку потужної хватки, яка властива справжньому джентльменові, що тримає в руках не одне серце своєї шанувальниці. Trussardi Uomo Trussardi 2011 це чоловічі парфуми із запахом фіалки в ноті "серця" зі строгим і стриманим характером, в складі верхніх нот якого звучать свіжі:

 

  • бергамот;
  • лимон;
  • мускатний горіх.

 

У середніх же нотах виступають:

 

  • герань;
  • фіалка;
  • шавлія.

 

І нарешті базові ноти це:

 

  • дубовий мох;
  • шкіра;
  • лист пачулі.

 


Trussardi Uomo Trussardi 2011 стаття - фото

Як ми бачимо, в чоловічій парфумерії парфуми фіалка надають власнику аромату більше розмірності й шарму, яка властива тим, у кого в венах тече "блакитна кров" справжнього аристократа. В такому випадку даний екземпляр підкреслить найкращі риси свого володаря не залишивши й шансу, відібрати його титул переможця, іншим претендентам на цей п'єдестал.


Читайте на Parfum City: "Парфуми з запахом сандалу: якість і статус".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!