Гірка оболонка і неймовірно солодка серцевина: парфуми з нотами граната

Гірка оболонка і неймовірно солодка серцевина: парфуми з нотами граната - фото

 

Як пахне східний "король фруктів" та кому підійде цей аромат?

 

Спочатку цей фрукт з характером випромінює терпкі ноти, солодкуваті ноти тут як би трохи відходять на другий план, при цьому все-таки залишаючись основними. Залежно від поєднання з іншими інгредієнтами можна виділити різні боки звучання даного фрукта. Образ власниці парфюма з нотами граната зазвичай описує:

 

  • впевнену і ризиковану;
  • завзяту і грайливу;
  • загадкову і таємничу натуру.

 Bvlgari Omnia Coral гранат стаття - фото

 

Під такий опис підійдуть парфуми гранат Bvlgari Omnia Coral. Цей парфум відкриває справжню жіночу чарівність та пропонує крім гранатових нот відчути акорди ягід годжі та бергамоту в перших нотах, лілії та гібіскуса в ноті "серця", акценти мускусу та кедра в кінцевих нотах.

 

Ще більше фарб та емоцій: парфуми з акордами гранату

 

Якби постало питання про те, який запах має закоханість, відповідь на нього добре б продемонстрували парфуми Moschino Couture. Бризки гоструватого перцю в поєднанні із свіжими нотами бергамоту та мандарину задають нотки безтурботного та запаморочливого захоплення двох сердець одне одним. Гранат, півонія та мак дивовижно точно занурюють в глибокий стан симпатії та бажання бути нерозлучними, а бензоїн, кедр та ваніль у базі закріплюють даний ефект.

 Moschino Couture гранат стаття - фото

 

Останній представник не потребує особливої ​​презентації. Цей відомий аромат оцінили гідно. Versace Bright Crystal фруктово-квітковий парфум знайшов ідеальне поєднання зв'язавши воєдино аромати юзу та гранату, які прекрасно доповнюються квітковою композицією з лотоса, магнолії та півонії в середній ноті. В основі ж використовується амбра, махагоні та муску, які заспокоюють потужне солодке торнадо, що допомагає прийти до рівноваги інгредієнтів для балансу звучання загальної композиції.

 Versace Bright Crystal гранат стаття - фото

 

 

Читайте на Parfum City: "Муза, яка надихає парфумерів: духи з ароматом фрезії"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!