Кардамон: історія успіху

Кардамон: історія успіху - фото

 

Кардамон в парфумерії - провісник тепла

 

Кардамон має досить незвичайні властивості, оскільки в різних концентраціях і композиціях він звучить абсолютно по-різному: одним ароматам він надає свіжості, а іншим - пряності. Однак, в основному, композиції, до складу яких входить кардамон, завдяки своєму аромату надають асоціації східних мотивів.

 

Як відомо, пряні духи більш доречно використовувати в холодну пору року, щоб зігрівати себе «теплими» ароматами та підіймати настрій яскравими й барвистими нотками. Особливо «живо» східні парфуми звучать рано навесні або восени. На початку весни, коли ми радіємо постійній присутності сонечка та пробудженню природи, духи з кардамоном підкреслюють просинання флори і фауни; а восени, з  настанням холодів і сірості, такий парфум дозволяє продовжити теплі відчуття і спогади, які подарувало нам літо. 

 

У чому унікальність кардамону?

 

Духи з нотами кардамону досить різноманітні в своєму сегменті. Вони призначені і для чоловіків, і для жінок. Кожен парфум з додаванням цього компонента унікальний і здатний підкреслити індивідуальність свого власника. Наприклад, тільки відкривши флакон Versace Versense, ви здивуєтеся екзотичній яскравості аромату. Ці духи підійдуть для впевнених в собі жінок, зі сталевим характером, які водночас вміють бути ніжними і м'якими.

 

Versace Versense Карданом стаття - фото

 

Для фізично сильнішої та не менш привабливї половини людства теж знайдеться ідеальний східний парфум і це - Dolce & Gabbana The One For Men. Якщо ваш чоловік передбачливий, уважний і, ризикуючи, завжди перемагає, то подарувавши йому «The One For Men», ви точно влучите із вибором одеколону!

 

Dolce&Gabbana The One For Men Кардамон стаття - фото

 

Кардамон, як універсальний компонент

 

Додаючи кардамон в духи, майстри-парфумери створюють універсальні «пахучі» шедеври - класику, яка буде доречна практично скрізь і завжди. Тому є ще один цікавий варіант, яким можна приємно здивувати свою другу половинку - Emporio Armani Stronger With You. Такому теплому і «комфортно солодкому» парфуму віддають перевагу чоловіки чуттєві, харизматичні й неординарно мислячі.

 

Останнім часом все більшою популярністю користуються товари унісекс - і парфуми не виняток. Із цієї категорії на сайті parfumcity.com.ua на перших позиціях представлений Jo Malone Mimosa And Cardamom. Історія успіху цього одеколону досить незвичайна і цікава, і в цьому не поступається сам аромат - легкість і простота, але в той же час є в ньому якась загадковість, котра підкреслюється незабутнім шлейфом.

 

Jo Malone Mimosa And Cardamom стаття - фото

 

 

Читайте на Parfum City: "Гірка оболонка і неймовірно солодка серцевина: духи з нотами граната"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!