Запах лічі в парфумах або аромат "драконового ока" з Піднебесної.

Запах лічі в парфумах або аромат "драконового ока" з Піднебесної. - фото

 

Який він, аромат екзотичного фрукта?

 

Екзотика, як щось заморське, яке належить далеким країнам і островам, в наших краях досить рідко зустрічається, і саме тому для нас подібне завжди по-особливому цікаве і незвідане. Цього разу нам доведеться відкрити аромат фрукта, який родом з Китаю. У піднебесній лічі має грізну назву "драконове око". А ще, лічі аромат досить сильно нагадує виноград, а хтось і зовсім вловлює в ньому нотки полуниці та ананаса.

 

Dolce&Gabbana Rose The One стаття - фото

 

Прекрасний варіант відчути повною мірою красу лічі в парфумерії Dolce&Gabbana Rose The One.Також до складу цих духів входять: 

 

  • конвалія, півонія і троянда у верхній ноті;
  • грейпфрут, лічі, смородина в середині композиції;
  • ваніль і мускус у фінальних акордах.

 

Парфуми з нотами лічі, які найкраще проявляють аромат лічі?

 

Ex Nihilo Fleur Narcotique стаття - фото

 

Кожен парфум несе в собі певну емоцію і спрямований на те, щоб доповнити сформований образ акцентами додавши фарби та відтінки своєму власникові. Ex Nihilo Fleur Narcotique, як парфум з числа унісекс створений для того, щоб елегантно підкреслити витонченість жіночої натури та аристократичні риси джентльмена, які допоможуть по-справжньому розкритися в очах оточуючих. І все завдяки унікальній взаємодії цитрусових, квіткових і фруктових інгредієнтів.

 

Chloe L'Eau de Chloe 2019 стаття - фото

 

Наступний парфум це Chloe L'Eau de Chloe 2019. Цей підкорювач жіночої чарівності розкішно звучить на шкірі, залишаючи після себе приємний шлейф цитрусових і квіткових нот, з додаванням фруктових нот лічі та хвойних акордів кедру. Унікальність цього аромату ще і в тому, що створив його бренд спрямований на розробку продукції виключно тільки для жінок, а це значить те, що над ним працювали найкращі експерти, які знають справжні переваги прекрасної статі.

 

 

Читайте на Parfum City: "Запах дині - парфумерна знахідка і для чоловіків, і для жінок"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!