Алебастрова чистота і непорочність: парфуми з ароматом лілії

Алебастрова чистота і непорочність: парфуми з ароматом лілії - фото

Кому підійдуть парфуми із запахом лілії?

 

Наскільки ніжна і красива квітка лілія, настільки ж прекрасний і приємний її аромат. Такий аромат просто створений для дівчини чиї риси характеру роблять її:

 

  • чуттєвої як пелюстки лілії;
  • благородної як її запах;
  • витонченої, немов силует цієї квітки.

 

Особи з таким аристократичним темпераментом виграшно підкреслять ці якості з ароматом Dolce & Gabbana The One. Шикарні ноти солодких фруктів, ніжні переливи лілії й жасмину в поєднанні з амброю і мускусом цілком передадуть почуття бездоганного стилю і вишуканості господині цього парфуму. Відноситься парфум до універсального типу духів, доречних в будь-якій ситуації, тому безумовно вибирають цей аромат дівчини з відмінним смаком.

 

Dolce&Gabbana The One стаття - фото

 

Зіткнення спокуси й непорочності в динамічному потоці парфумів.

 

Хто сказав, що хороші дівчатка тихоні? Часом навіть в скромних і прихованих знаходяться риси характеру парфуму Cacharel Amor Amor. У цьому солодкому парфумі схоже навіть саме втілення любові втратило б голову від хитросплетених ароматів фруктів, ягід і квітів. Окрему ноту справжнього завороження додає ваніль в поєднанні з тендітним ароматом лілії.

 

Cacharel Amor Amor стаття - фото

 

А тепер широко відкрийте очі й нагостріть свій нюх, це ваш шанс звільнитися від кайданів стереотипів і похмурих переконань! Легкий і незалежний аромат Armand Basi In Red Eau De Toilette розкріпачить, відкриваючи справжнє прагнення до свободи свіжими нотами цитрусових і квіткових ароматів в поєднанні з гіркими та зухвалими нотами моху і мускусу.

 

Armand Basi In Red Eau De Toilette стаття - фото

Парфуми лілія дуже різноманітні й не схожі один на одного у своєму прояві, тому справжніх шанувальників аромату лілії ніщо не обмежує у виборі серед цих прекрасних представників даної категорії. І, як бачимо, лілія в парфумерії міцно закріпила свої позиції та готова надалі дивувати своїх фанатів новими парфумами!

 

Читайте на Parfum City: "Вишня в парфумерії - б'є точно в ціль"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!