Манго - запах легкості, витонченості й невичерпного оптимізму

Манго - запах легкості, витонченості й невичерпного оптимізму - фото

 

Тропічна ароматна нірвана у флаконі

 

Парфуми з нотою манго - безумовно вищий рівень насолоди. Аромат цього екзотичного фрукта розбурхує свідомість настільки приємним поєднанням бажаною свіжістю й обережної солодкості.

 

Парфум Hermes Un Jardin sur le Nil підбадьорить і додасть ясності думкам акцентами цитруса, а пряність ірису і кориці огорне романтичною аурою і душевним теплом.

 

Hermes Un Jardin sur le Nil стаття стаття - фото

 

З огляду на унікальні здібності тропічного фрукта, парфумів з ароматом манго в парфумерної індустрії досить велика кількість, і, як правило, вони зараховуються до фруктового і квіткового сімейства.

 

Запах, що нагадує про важливе - про момент

 

Аромат Giorgio Armani Si Eau de Toilette створений для того, щоб завжди відчувати щастя від такого цінного «тут і зараз» і бути на одній хвилі з радістю буття.

 Giorgio Armani Si Eau de Toilette стаття - фото

 

Роблячи акцент на парфум із запахом манго, ви стаєте на стежку безпосередніх веселощів і нескінченного заряду бадьорості. При розпилюванні перших крапель аромату Montale Mango Manga, ви опинитеся серед білого піску, приємно-прохолодного бризу, розсипчастої тіні від пальм і трохи затуманених думок після келиха смачного коктейлю.

 

Де знайти духи з манго для леді?

 

Жіночі парфуми з манго звертають на себе увагу всіх, хто почує їх аромат, своєю невагомою солодкістю і приємною свіжістю. Парфуми Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic підкреслить витонченість і вишуканість дівчини, яка притягує погляд до жіночного й елегантного образу.

 Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic стаття - фото

 

Придбати туалетну воду зі смаком манго запрошую на сайті parfumcity.com.ua, де менеджери допоможуть підібрати потрібний вам аромат, вразять своїм професіоналізмом і зарядять позитивним настроєм.

 

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми з ароматом смородини, видатний аромат в чорній обгортці".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • Ирина (09.04.2021)

Спасибо большое за быструю даставку.Всё ароматы соответствуют оригиналам

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!