Наука про те, як закрутити голову: парфум з нотами мімози

Наука про те, як закрутити голову: парфум з нотами мімози - фото

 

Неабиякий солодкий запах з особливим відтінком

 

Аромат, про який йде в цей раз мова насправді своїми переливами може впливати на фізичному рівні, викликаючи запаморочення, якщо перестаратися з концентрацією дози. Багато запахів ще до злиття з іншими ароматами в композиції парфуму, мають складне і багатогранне звучання. Таким чином у мімози вже спочатку розрізняють:

 

  • свіжий акорд зелені;
  • солодко-медові нотки;
  • гіркуваті натяки.

 

Jo Malone Mimosa And Cardamom мімоза стаття - фото

 

Парфуми з мімозою, де сповна можна насолодитися запахом її аромату, Jo Malone Mimosa And Cardamom. Все шляхом того, що бувши солісткою в середній ноті її розкриття здійснюється повною мірою. Супроводжується її звучання ароматами кардамону і боби тонка. Досить лаконічний і акуратний аромат, який витримає заданий стиль не виходячи за рамки.

 

Парфуми з запахом мімози, дивовижні мікси

 

Шикарний парфум  Versace Yellow Diamond є воістину справжнім діамантом. Чудові поєднання лимона і бергамота, білої фрезії й мімози, дерево Гуаяк і мускусу в єдиному флаконі створюють насичений, але не нудотний аромат. Тому доповнивши свій образ таким ароматом, будьте впевнені в тому, що це буде насправді доречним акцентом, який чудово підкреслить смак власниці.

 

Versace Yellow Diamond мімоза стаття - фото

 

У будь-якої колекції повинна бути хоча б одна іскра, яка додасть запалу звучанням загальної атмосфери. У парфумерії одним з таких яскравих представників є Escada Ocean Lounge. Цей аромат точно не з тих, що обмежується одним інгредієнтом у звучанні, тут кожна нота використана по максимуму. Полуничні акорди, вкраплення лічі, жасмину, мімози й ванілі ще не всі складові цього парфуму.

 

Escada Ocean Lounge мімоза стаття - фото

 

Підсумувавши все згадане і підкреслене вище, бачимо, що аромати з мімозою вміло можуть підлаштовуватися під загальний лад, і в цілому мімоза в парфумерії відмінно сумісна з багатьма ароматами.

 

 

Читайте на Parfum City: "Запах лічі в парфумах або аромат "драконового ока" з Піднебесної"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!