Парфуми з ароматом півонії - для розкішних жінок

Парфуми з ароматом півонії - для розкішних жінок - фото

 

Півонія - незвичайної краси квітка, яка володіє не менш гідним запахом, дуже активно використовується в парфумерній індустрії. Аромати з нотками саме цієї квітки користуються великою популярністю серед представниць прекрасної статі.

 

Підбираючи парфуми із запахом півонії, складно помилитися у виборі: кожен парфум з піоновим акцентом вабить і підкорює. Наприклад, завдяки парфуму Nina Ricci «Nina» ви запам'ятаєтесь оточуючим таємничістю, елегантністю і жіночністю - саме такими якостями наділяє «Nina» своїх власниць.

 

Nina Ricci Nina стаття - фото

 

Гнучкість і винятковість однієї квітки

 

Складно знайти людину, яка б не оцінила витонченість півонії і її пахощі. Ця квітка знайшла відгук у серцях багатьох жінок і чоловіків. Аромат Yves Saint Laurent Mon Paris наділяє чуттєвістю і кокетством. З цим парфумом кожен ваш вихід буде наповнений паризькою романтикою і іскрами любові.

 

Yves Saint Laurent Mon Paris стаття - фото

 

Запах півонії також цікавий тим, що він вдало поєднується з запахами інших квітів і фруктів, зберігаючи при цьому свою неповторність. Духи з нотами півонії - це:

 

  • Унікальність
  • Пристрасність
  • Легкість
  • Витонченість

 

Перераховані вище гідності парфумів з нотками квітки жіночності і чарівності обов'язкові до акценту на них вашу увагу. Саме такі духи підкреслять найбільш цінні якості своєї власниці: справжню жіночу натуру, яка приваблює своєю загадковістю і багатогранністю.

 

Ставка на аромати з півонією

 

На сьогоднішній день існує безліч видів півоній - вони всі дуже різні, але кожен прекрасний по-своєму. Теж саме можна сказати і про дівчат: кожна з них унікальна і приваблива своєю несхожістю на інших. Головне завдання дівчат полягає в тому, щоб нести в світ свою індивідуальність, доглядати за нею і любити її, і тоді весь світ буде біля її ніг.

 

Вибираючи Chloe Eau de Parfum, ви підкреслите самобутність і автентичність вашої натури. Цей шлейфовий аромат надихає своєю багатогранністю і стійкістю. «Eau de Parfum» підійде для дівчат, які знаходяться в гармонії з собою, знають, чого хочуть, чим і є шалено привабливими для оточуючих.

 

Chloe Eau de Parfum стаття - фото

 

Парфуми на всі випадки життя

 

Незважаючи на те, що півонія - квітка весняна, парфуми з ароматом з півонії підходять для нанесення в будь-який час року і доби. І коли б ви не «наділи» такий парфум, він завжди підкреслить вашу жіночність і чарівність.

 

Денний аромат Lanvin Eclat D`Arpege захоплює своєю легкістю! Він надає витонченості образу і заповнює собою атмосферу, наповнюючи її мрійливістю і свіжістю. Підійде «Eclat» для дівчат енергійних і легких на підйом, але разом з тим - ніжних і трепетних.

 

Lanvin Eclat d’Arpege стаття - фото

 

Versace Crystal Noir завдяки своїм верхнім нотам перцю і імбиру приваблює своєю «огранений» гостротою і чуттєвістю. Це аромат вечірній і добре підходить для холодної пори року, зігріваючи і заповнюючи собою простір пристрастю і інтригуючою манкость.

 

Versace Crystal Noir стаття - фото

 

Духи: півонія і безумовна заявка на перемогу

 

Півонія і її головні переваги - багатогранність і здатність переплітатися з різними запахами - дійсно вдало вплетені в парфумерну індустрію. Аромати з Піоновий акцентом користуються завидною популярністю серед мільйонів жінок. Вони підходять для використання і в теплу, і в холодну пору року; також будуть доречні для повсякденного нанесення і для вечірнього виходу «в світ».

 

Незалежно від того, коли ви «одягаєте» аромат квітки чарівності і бездоганності, ви завжди привернете до себе увагу і запам'ятаєтесь як еталон істинної жіночності!

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми з шоколадом - рай для ласунів"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!