Звучання неймовірного об'єму: парфуми з ароматом сливи

Звучання неймовірного об'єму: парфуми з ароматом сливи - фото

 

Шикарний спосіб викликати літню ностальгію

 

Слива відома в основному, як смачний плід, що достигає під променями сонця весь літній сезон. Але не тільки смаком і вітамінами славиться цей фрукт, своє призначення вона знайшла в Montale Dark Purple. Даний парфум з нотами сливи чарівно поєднує свіжі нотки цитруса і квітково-фруктові ноти. Дуже красиво обігрується троянда мускусом і амброю поміщені в базу даної композиції внаслідок чого парфум набуває зігріваючий ефект і відмінно підійде для використання в холодні періоди.

 Montale Dark Purple слива стаття - фото

 

Глибокий і багатогранний запах: парфуми із запахом сливи

 

Безумовно у світі парфумерії існує сила-силенна дивовижних і складних ароматів, але в цей момент ми хочемо дізнатися парфуми слива. Саме таку категорію парфумів можна зустріти в композиціях:

 

  • квіткових;
  • квітково-фруктових;
  • шипрових;
  • східних;
  • деревних.

 Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh слива стаття - фото

 

І як раз наступний екземпляр відноситься до квітково-фруктового. Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh відмінний аромат створений в кращих традиціях солодкого і смачного жіночого парфуму. Тут прекрасно підібрана середня нота з троянди, фіалки й жасмину дуже добре поєднується зі сливою в базі. А на противагу таким солодким акордам було вирішено додати в верхню сходинку розкриття трохи свіжості зелених нот і в базу терпкість кедра.

 Dolce&Gabbana The One слива стаття - фото

 

Для того, хто ще не знає що таке справжня розкіш, був створений аромат Dolce&Gabbana The One. Після того як ви спробуєте один раз цей парфум, відмовитися від нього, після, буде складно. Його зваблива солодким міксом композиція в буквальному сенсі змусить навіть самого ситого відчути голод. У перших акордах звучать лічі, мандарин і персик. І це тільки початок! У середній ноті в обіймах жасмину і лілії пахне соковита слива, а база спокушає амброю, мускусом і ваніллю. Погодьтеся, навіть вже на слух звучить чудово, тому нерозумно заперечувати, що такий флакончик повинен бути у кожної поважаючої себе леді.

 

 

Читайте на Parfum City: "Муза, яка надихає парфумерів: духи з ароматом фрезії"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!