Парфуми з ароматом смородини, видатний аромат в чорній обгортці.

Парфуми з ароматом смородини, видатний аромат в чорній обгортці. - фото

 

Різноманітність сортів смородини, і їх аромат.

 

Дивовижний насичений запах смородини, який він казково багатий відтінками й переливами ароматів. Звичайно варто зауважити, що не всі сорти цієї ягоди мають настільки виражені запахи, наприклад біла і червона смородина пахнуть менш яскраво, тому набагато рідше використовуються в парфумерії, на відміну від чорної смородини, яку використовував кожен відомий бренд хоча б в одному зі своїх творів.

 

Парфуми з нотами смородини, найяскравіші зірки небосхилу в парфумерії.

 

Потужною зброєю в руках жінки є духи з чорною смородиною від бренду Lancome Magie Noirе. Скільки чоловічих сердець було уражено цим ароматом ... Але це не дивно, адже коштує всього лише поглянути що в складі, і все приховане стане дійсністю. Верхня нота це вихід:

  • гіацинта;
  • чорної смородини;
  • троянди.

 

У середній ноті "серця" додадуть спокуси солодких хвилювань:

  • жасмин;
  • мед;
  • нарцис.

 

База ж суперечливо додасть гіркуваті акорди:

  • кедра;
  • пачулі;
  • сандалу.

 

 Lancome Magie Noirе стаття - фото

 

У дівчини завжди повинні бути напоготові вечірні парфуми із запахом смородини, що містять в собі саме цей інгредієнт, оскільки його глибокий, щільний і солодкий аромат у поєднанні з рожевим перцем чудово звучатиме у верхній ноті Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle. Також беззаперечно гармонію в цьому парфум набуло в середині композиції тріо з гладіолуса, троянди та солодкого горошку. Не менш чарівно, в базі, будуть звучати в унісон амбра і нуга.

 

 Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle стаття - фото

 

І в завершенні варто сфокусуватися на чоловічому ароматі Armand Basi In Blue. Цей парфум зі смородиною створений виключно для тих, хто живе за законами умиротворених глибин океану, при цьому зовні пленя своїм буйством і неприборканістю, які відчуваються у верхніх нотах бергамота, грейпфрута і коріандру. Глибина ж проявляється в ароматах чорної смородини, лотоса і перцю, які благородно підкреслені звучанням деревних нот, пачулі та дубовим мохом в останніх акордах парфуму.

 

 Armand Basi In Blue стаття - фото

 

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми з ананасом: свіжість і насолода в одному флаконі".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!