Парфуми з грушею: романтика і загадка

Парфуми з грушею: романтика і загадка - фото

 

Парфуми з запахом груші всупереч чуткам існують майже у всіх родинах і категоріях. Наприклад, Nina Ricci Luna відноситься відразу до двох родин - східним і гурманським. Цей парфум наповнений таємничістю і містичністю від його назви до самих прихованих нот аромату. «Місяць» підійде жінкам, які точно знають, чого хочуть і як цього домогтися.

 

Аромати, в складі яких є груша, злегка нагадують поєднання карамелі й меду в більшій чи меншій мірі. Але в будь-якому випадку, вони пахнуть солодко, але не нудотно.

 

Парфуми з грушею - енергія і любов

 

Назва парфуму Nina Ricci Love In Paris говорить сама за себе: пару крапель аромату занурять вас у французьку атмосферу любові й пристрасті. «Love In Paris» входить в ТОП духів з ароматом груші. Насичуючи вашу шкіру нотами цього парфуму, ви наповнюєте флюїдами привабливості та загадковості.

 

La Vie Est Belle стаття - фото

 

Духи з акцентом груші підходять для використання в будь-яку пору року, в залежності від інших компонентів аромату. Але завжди цей запах подарує радість і посмішку на обличчі. Яскраве тому підтвердження - La Vie Est Belle. А парфуми Montale Wild Pears примножать енергійність і наполегливість їх власниці.

 

Yves Saint Laurent Mon Paris стаття - фото

 

Жіночі аромати з грушею частіше використовуються для квіткових і фруктових композицій, які завжди наповнені ніжністю і грайливістю. Yves Saint Laurent Mon Paris наповнить атмосферу паризькою романтикою і безтурботністю.

 

Яких тільки не створили парфумів з грушею, всі вони заслуговують на окрему увагу. Приходь на parfumcity.com.ua і вибирай свій аромат зі смаком груші.

 

Читайте на Parfum City: "Чудовий антидепресант: парфуми з нотами грейпфрута"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!