Парфуми із нотою ветівера: як показник кращих особистісних якостей

Парфуми із нотою ветівера: як показник кращих особистісних якостей - фото

 

Не втрачайте оптимістичного настрою щодо актуальних тенденцій

 

Кажуть, що із плином часу цінності змінюються, на жаль, не в кращу сторону, а успішність життя відтепер вимірюється тільки матеріальними благами. Можливо, так і є. Однак в даному випадку оптимістично дивитися на речі - зовсім не порожня трата часу. «Справжність» людей все ще жива. А для того, щоб підкреслити ці якості, варто придивитися до духів із ветивером.

 

У чому особливість ветіверу?

 

Трохи відійшовши від філософських роздумів та поринувши в науку, варто сказати про природу ветиверу. Цей вічнозелений злак здавна в різних країнах застосовувався в медичних цілях, в тому числі як заспокійливий засіб в ароматерапії. Близько двох століть потому ветивер в парфумерії почали досить інтенсивно застосовувати завдяки вишуканості його аромату.

 

Так повелося, що ця рослина в основному використовується для чоловічих парфумів. Ветивер підкреслює мужність та елегантність в чоловіках, а також обдаровує їх ненав'язливим шлейфом, який досить міцно закарбовується в пам’ять.

 

Парфуми з ветівером Ford Grey Vetiver Фото

 

Завдяки аромату ветиверу багато парфумів, компонентом яких він є, стають бестселерами й підкорюють смак найбільш прискіпливих шанувальників духів. Один із «гігантів» парфумерної індустрії, Том Форд, створив аромат, що практично відразу долучився до розряду «вічної класики». Tom Ford Grey Vetiver - запах, що класифікується як деревно-пряний, відмінно підійде для повсякденного носіння, оскільки пряність мускатного горіха та гострота червоного перцю ніжно скрашується цитрусовими нотками та шавлією.

 

Парфуми з ветівером Montale Red Vetiver Фото

 

Ветивер духам надає глибини й повноти композиції. Абсолютно точно заслуговує на увагу й інший парфум із ноткою цього злаку - Montale Red Vetiver. Цей бренд вже протягом довгих років не здає позицій та впевнено тримає першість в такому різноманітному парфумерному світі. «Red Vetiver» - аромат солодший, ніж витвір Тома Форда, але завдяки ветиверу й пачулі цей парфум створює приємний легкий шлейф.

 

Парфуми - як навігатор для пошуку  того, що давно шукають

 

Два вищевказаних приклади - наче ягідка на торті. У цих духів ветивер розкривається максимально яскраво, надаючи благородства, надійності та елегантності своєму власникові - це якраз одні із тих найбільш якостей в чоловіках, які дуже часто шукають та цінуються жінки в чоловіках. Поруч із чоловіками, які використовують подібні парфуми для посилення своїх сильних сторін, жінки відчувають захищеність та спокій.

 

Парфуми не тільки додають образу завершеності, але й здатні багато розповісти про того, хто його використовує. Адже не дарма є поняття «своїх» ароматів. Чоловіки-романтики із ніжністю й добротою в серці, але в той же час готові йти на ризик для досягнення найбільш амбітних цілей та боротися за свою справу, за свою сім'ю - це саме той образ справжніх чоловіків, про який мріють багато представниць прекрасної статі.

 

Де знайти духи із особливим призначенням?

 

В цьому і полягає магія ветиверу в ароматах, він дозволяє одним розповісти світові про себе і свою внутрішню красу, а іншим - знайти те, що так довго шукали. Чарівні аромати з такою важливою місією можна придбати для себе або піднести в якості сюрпризу, вибравши їх на сайті parfumcity.com.ua. Одними із головних переваг цього інтернет-магазину є важливі для нашого динамічного та швидко мінливого часу умови: оперативна доставка в будь-яку точку України. Підбирайте кращі аромати для себе і для коханих та близьких!

 

 

Читайте на Parfum City: "Літо: всі переваги і недоліки"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!