Їх завжди буде мало, парфуми із запахом маракуї

Їх завжди буде мало, парфуми із запахом маракуї - фото

 

Характеристика аромату екзотичного фрукта

 

Кисло-солодкий аромат цього фрукту стійкий та щільний, але він не перебиває і не деформує аромат парфумів. Точніше сказати, він скоріше підтримує задану атмосферу і лише додає деякі акценти своїх пікантних відтінків. Маракуйя - це фрукт з екзотичною назвою, який зростає в тропіках, тому парфумерія з ароматом маракуї завжди нагадує літній сезон пахощів і цвітіння природи в цей дивовижний період часу.

 

Якщо мова зайшла про літо, то неодмінно з колекції парфумів з маракуйєю Escada Fiesta Carioca буде найточнішим попаданням в одного з яскравих представників літніх парфумів. В даному екземплярі змішані ноти квіткових запахів разом з фруктовими, які акуратно підтримані гіркими нотами кедру та мускусу.

 

Escada Fiesta Carioca Маракуйя стаття - фото

 

Парфуми маракуйя, як чарівні обійми солодких мрій

 

Аромат, який підкорив багатьох своїми квітковими і фруктовими нотами, утворює шлейф подібний м'якому кашеміровому шарфу, який приємно обволікає та зігріває. Такого ефекту Tiziana Terenzi Cassiopea досягає за допомогою акордів:

 

  • цитрусових фруктів;
  • запашних квітів;
  • мускусних нот сандалу та солодкуваті боби тонка.

 

Tiziana Terenzi Cassiopea Маракуйя стаття - фото

 

Для когось цей парфум нагадує кремові та навіть солодкі акценти ванільно-фруктового йогурту. Але у всякому разі цей парфум, будучи в категорії унісекс, користується великою популярністю як у чоловіків так і у жінок.

 

Любов багатьох до парфумів універсальної категорії, які будуть доречні практично в будь-якій ситуації, наближає до прекрасного парфуму з нотами маракуйи Calvin Klein Euphoria. Використовуючи цей аромат, кожна власниця даного представника фруктово-східних ароматів розуміє, наскільки грамотно підібрані інгредієнти та їх пропорції. Гранат дуже гармонійно взаємодіє з феромонами маракуйи та лотоса, які в свою чергу прекрасно підхоплюються акордами мускусу та амбри. За рахунок чого й утворюється такий вишуканий та шляхетний парфум.

 

Calvin Klein Euphoria Маракуйя стаття - фото

 

Читайте на Parfum City: "Алебастрова чистота і непорочність: духи з ароматом лілії"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!