Парфуми з запахом сандалу: якість і статус

Парфуми з запахом сандалу: якість і статус - фото

 

Цінність сандалу в парфумерії

 

Білий сандал в парфумерії здавна вважається найціннішим компонентом, а зараз його цінність збільшилася, оскільки рослина входить в число зникаючих видів. Сандалові духи, як жіночі, так і чоловічі означають статус і якість. Versace Eros Pour Femme - серйозна заява в колі поціновувачів елітної парфумерії.

 

Versace Eros Pour Femme стаття - фото

 

Індонезійський сандал не дарма настільки популярний в парфумерії. Його ефірна олія, яка входить до складу духів, насичує композицію і збільшує стійкість аромату на шкірі. Парфуми з сандалом Paco Rabanne Lady Million Lucky подарує незабутні враження.

 

Парфуми з сандаловим деревом часто потрапляють в категорію квіткових запахів. Аромат Chanel Gabrielle - ода незалежності й бунтарського настрою. Красиве поєднання - запаху сандалу з цитрусовими нотами. Поєднання цих ароматів нагадує арабські мотиви. Trussardi Donna Trussardi 2011 - цей солодко-освіжаючий парфум підкорить будь-якого в літній період.

 

Trussardi Donna Trussardi 2011 стаття - фото

 

Парфуми з сандалом в ТОПі крізь століття

 

Сандал додавати в парфуми почали близько 4 тисячі років тому, коли це дерево знаходило містичне підґрунтя і вважалося символом життєвої енергії. Індійський аромат швидко поширювався і не тільки в парфумерії, але і в медицині та релігії.

 

Кращі парфуми в основі яких сандал завжди борються за першість. Gucci Bamboo зараз б'є рекорди за популярністю, оскільки є ароматною інтерпретацією сучасної жінки, у якої тверді наміри та націленість на результат.

 

Gucci Gucci Bamboo стаття - фото

 

Парфуми з запахом сандала допоможуть звернути на себе увагу. Підбадьорливий Montale Day Dreams подарує позитивний заряд на весь день.

 

Де їх можна придбати?

 

Яких би ароматів з сандалом вам не захотілося придбати, ви їх знайдете на сайті parfumcity.com.ua:

 

  • Широкий асортимент
  • Якісне обслуговування
  • Оперативна доставка
  • Приємні бонуси

 

Так-так, такий набір переваг і ніяких недоліків - це реально і це про нас.

Читайте на Parfum City: "Парфуми з грушею: романтика і загадка"
".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • Виктория (03.12.2020)

Качество обслуживания на высоком уровне, консультанты приветливые и помогают выборе.пармюмы в пластиковых флаконах стойкие .заказываю себе и родным.спасибо

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!