Ексклюзивна парфумерія: маркетинговий хід чи дійсно гарна річ?

Ексклюзивна парфумерія: маркетинговий хід чи дійсно гарна річ? - фото

 

Різноманітність парфумерних марок і видів ароматів іноді може загнати в глухий кут і значно ускладнює вибір. Коли у нас є певні обранці в цій ніші, ми точно знаємо, що придбати в інтернет-магазині або роздрібної точці продажу. Але, в той же час, періодично хочеться здивувати оточуючих і порадувати себе чимось незвичайним і цікавим.

І в цей момент ми починаємо пошуки. Пошуки нових ароматів добре знайомого бренду або парфумерні композиції зовсім інших марок.

У чому особливість ексклюзивної парфумерії?

Найперше, що варто засвоїти про ексклюзивну парфумерію - це той, факт, що вона нічим не відрізняється від відомих Вам ароматів. Так-так саме так! Ні в якості, ні в стійкості ексклюзивна парфумерія не поступається іншим представникам індустрії.

Наступною особливістю ми можемо назвати вигідність вкладень. Завдяки тому, що ми відмовилися від класичних (скляних) флаконів, натяк робиться на якості компонентів. Таким чином, основний відсоток вартості Ви віддаєте за складові парфуму, а не за його красиву упаковку. А аромомасла, які закуповуються безпосередньо у французьких виробників, кажуть самі за себе.

Ексклюзивна парфумерія стаття - фото

Також однією з особливостей і навіть переваг таких духів можна назвати той факт, що їх украй зручно транспортувати. Спрощений флакон набагато легше по вазі і його можна не тільки брати з собою в поїздку, залишаючи місце у валізі для улюблених речей, але і носити з собою в сумочці кожен день.

Що входить до складу ексклюзивної парфумерії?

Вироблені нами аромати складаються з аромомасел і спирту. Концентрація перших становить від 25% до 33%. Важливо уточнити, що спирт ми використовуємо не звичайний медичний або, тим більше технічний, а спеціальний.

Ексклюзивна парфумерія стаття - фото 2

Використані нами аромомасла, включають в себе витяги з рослин, фруктів і ягід, продуктів тваринного походження. Простіше кажучи з тих компонентів, які прийнято використовувати при виробництві парфумерії. Наприклад, екстракт троянди або амбри.

Чи є відмінності між ексклюзивної парфумерією та ароматами виробництва Голландії?

Ексклюзивна парфумерія стаття - фото 3

Ексклюзивна парфумерія стаття - фото 4

Головна відмінність вищезазначених ароматів полягає в їх стійкості. Ексклюзивна парфумерія значно випереджає голландську за цим показником. Коли аромати виробництва Голландії мають стійкість від 6 до 10 годин, жіночі та чоловічі парфуми з серії ексклюзивних можуть радувати Вас до 24 годин на шкірі і до 48, якщо нанести їх на тканину.

Немає необхідності постійно думати про те, а чи чути ще мій неперевершений аромат оточуючим через години? Безумовно чути. Адже парфумерія на маслах має яскраво виражений запах і також вона глибока і насичена настільки, щоб випромінювати свої ноти, як мінімум, протягом усього дня.

Другою, і останньою, відмінністю між цими двома видами парфумерії є упаковка. Ексклюзивна парфумерія випускається в спрощеному флаконі з пластика і не має коробки. Голландські аромати повністю повторюють зовнішній вигляд класичного парфуму, мають коробку і слюду

Які гарантії ми готові дати своїм покупцям

Кожен флакон, кожен аромат пройшов тестування нами, так що ми точно знаємо, що пропонуємо своїм покупцям. Якби були не впевнені в якості свого продукту, повірте, ми б не пропонували його Вам!

Підбиваючи підсумки всього того, чим ми з Вами поділилися, можемо сказати - ексклюзивна парфумерія не тільки вигідне придбання, але і аромати, які неможливо забути! Як то кажуть, краще один раз спробувати. Якщо у Вас все-таки є сумніви, перший "пшик" пульверизатора розвіє їх в одну мить. І ви відразу зрозумієте - це, те що Ви давно шукали!

Читайте на Parfum City: "Б'юті-тренди 2019: підкресліть свою красу легко і просто".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
  • ВАЛЕНТИНА ХАНДАЖЕВСКАЯ (07.02.2018)

Все так, как написано в статьях о товаре. Большое спасибо за прекрасное обслуживание

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!