Фужерні парфуми - кращий спосіб освіжитися

Фужерні парфуми - кращий спосіб освіжитися - фото

Ще в 19 столітті був випущений одеколон «Fougere Royale» - в дослівному перекладі означає «Королівський папороть». Цей парфум і став засновником фужерних груп ароматів, приховуючи в своїй назві якийсь секрет. Справа в тому, що папороть сам по собі не має ніякого запаху і не може входити до складу будь-яких парфумів за визначенням. «Fougere Royale» був названий так на честь містичності і таємничості рослини.

 

Незважаючи на те, що спочатку «королівський» парфум призначався для жінок, він дуже полюбився сильним і відважним, і фужерні чоловічі аромати стали з'являтися в самих різних і незвичайних інтерпретаціях.

 

Знаряддя проти спеки

 

І все ж, фужерний аромат - це який? Це запах свіжості, ранкової роси і свіжоскошеної трави. Такі духи пробуджують, оновлюють і налаштовують на робочий лад. Чоловічий парфум від Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme - це хвиля свіжості, яка протверезить від літніх високих температур і сконцентрує увагу.

 

Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme стаття - фото

 

Абсолютно однозначно фужерний парфум буде доречний в літній період. За вікном спека, думки плутаються, і у нас існує тільки одне бажання - піти з роботи відразу в море. Прийти в себе допоможуть запахи саме цієї категорії.

  

Фужерні чоловічі аромати - це вибір благородних і інтелігентних чоловіків, які знають собі ціну, вміють красиво залицятися за дамами серця, можуть підтримати будь-яку світську бесіду і безсумнівно завжди роблять саме позитивне враження.

 

Фужерні аромати: список

 

Ви давно шукали парфум, який підкреслить вашу справжню благородну чоловічу суть? Тоді ви абсолютно точно за адресою. Такою якістю володіють всі запахи фужерної категорії. Вони розкріпачують, допомагають рухатися вперед, не зупиняючись ні перед якими перешкодами.

 

Багато фужерних ароматів для чоловіків заслуговують на особливу увагу. Chanel Bleu de Chanel - палкий і освіжаючий запах цього парфума допоможе розкріпачити і додасть впевненості.

 

Chanel Bleu de Chanel стаття - фото

 

Фужерна парфумерія надасть великий вибір парфумів і для чоловіків, і для жінок. Крім того, є чимало запахів унісекс. Чудовим прикладом будуть духи, які очолюють багато списків найкращих фужерних ароматів, - Nasomatto Black Afgano. Цей парфум розслабить і освіжить вашу свідомість.

 

Chanel Bleu de Chanel стаття - фото

 

Фужерні аромати для жінок - це витонченість, безпосередність і легкість. Такий опис в точності підходить для парфуму від Elizabeth Arden Green Tea - запах для елегантних і самодостатніх леді.

 

Chanel Bleu de Chanel стаття - фото

 

Влітку завжди потрібно бути в ресурсному стані, так як це період найбільш незабутніх вражень, шквал емоцій і нових звершень. Для цього вибирайте фужерні запахи, і будьте впевнені, що з вибором духів не прогадаєте.

 

Читайте на Parfum City: "Шипрові аромати: благородство і екзотика"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин






Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!