Гурманські парфуми - піклування про враження!

Гурманські парфуми - піклування про враження! - фото

Розповідь про гурманські аромати хочеться почати з чогось безумовно теплого, атмосферного та надійного ... Перша асоціація, яка виникає при поєднанні гурманіки та затишку - хюгге. Так, це саме той напрямок, за допомогою якого данці вчать нас створювати безтурботність і комфорт. Майк Вікінг, який докладно занурює нас в цю тему, говорить, що немає затишку без гостей та їжі - і тут він має рацію. Люди створюють щиру теплу атмосферу, а запахи їжі і напоїв розслаблюють та повертають спогадами в дитинство, в аромати найсмачнішої в світі їжі, що приготувала мама…  

 

Саме завдяки бажанню повернуться в безтурботне дитинство, в період Різдва, Террі Мюглер (засновник бренду) створив одні з перших гурманських парфумів - Angel, Thierry Mugler. Цей порив, повернутися в безтурботний святковий час, увінчався гучним успіхом. «Angel» побив рекорд з продажу найвідоміших Chanel №5, і до сих пір пишається великою популярністю у представниць прекрасної статі.

 

Пофантазуємо?

 

Отже, гурманський аромат - це вибір тих, хто вміє ловити мить та насолоджуватися моментом, бути тут і зараз. Тільки уявіть: різдвяна сніжна пора, вечір, на вулицях горить безліч маленьких ліхтариків, ви розчиняється в спілкуванні з друзями, грієтесь найсмачнішою кавою, і особливого затишку цій атмосфері надає аромат Black Opium від Ів Сен-Лорана. Бездоганна фантазія, яку так легко втілити в життя!

 

Yves Saint Laurent Black Opium стаття - фото

 

Практично всі «смачні» солодкі аромати є афродизіаками, саме тому гурманські парфуми сприяють викиду гормонів щастя! У цьому надійний помічник - аромат Luna від Nina Ricci, який кожною своєю ноткою нагадує про Схід і не дає заснути мріям про східні казки.

 

Nina Ricci Luna стаття - фото

 

Давайте подивимося правді в очі: нам часто хочеться з'їсти шоколад в шоколаді з шоколадною начинкою і ще присипати зверху тертим шоколадом. Ну хіба не так? :) Божевільну та незрозумілу любов до цього продукту підтримав П'єр Монталь за допомогою парфумів Chocolate Greedy. Саме завдяки цьому аромату можна зачарувати всіх своєю загадковістю, упевненістю та унікальністю. Крім того, цей парфум підходить як для сильної і мужньої половини людства, так і для ніжної та слабкої. Але ми ж пам'ятаємо, дівчата, що наша сила - у нашій слабкості? .. Цей секрет ми й можемо підкреслити «шоколадним Монталем».

 

Montale Chocolate Greedy стаття - фото

 

Найкраще - для кращих!

 

Розкішний аромат - для розкішної жінки! Тільки так і ніяк інакше можна уявити Montale Vanilla Extasy, який очолює список кращих гурманських ароматів для жінок. Для розкішних жінок! Яскравий ванільний акцент підкреслюється легкими квітково-фруктовими нотами, і таке сплетіння ароматів нікого не залишить байдужим. «Ванільний Монталь» характеризується особливим тяжінням, тому шанувальницям цього парфуму складно залишитися непоміченими!

 

Montale Vanilla Extasy стаття - фото

 

Незважаючи на всі переваги гурманських парфумів, необхідно пам'ятати про те, що особливі аромати не можуть бути повсякденними. На те вони й особливі, правда? ;) «Смачні» запахи можуть стати вашою родзинкою та допоможуть вам заявити про себе тільки у великих просторах, де відсутня можливість «задушити» оточуючих апетитними парфумами.

 

Існує чимало смачних парфумів, які потрапляють до списків «кращих гурманських ароматів». Але я впевнена, що у кожної дівчини повинен бути власний такий список. Адже кожен аромат асоціюється у нас з якимись особистими приємними емоціями, нагадує нам про яскраві та незабутні враження, отримані в щасливі моменти нашого життя. Давайте не забувати фіксувати в пам'яті радісні моменти, примножувати їх і ділитися ними з оточуючими!

 

Читайте на Parfum City: "Альдегідні парфуми: історія успіху"
"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!