Ідеальний подарунок, який підійде будь-якому чоловіку

Ідеальний подарунок, який підійде будь-якому чоловіку - фото

 

У величезному різноманітті ароматів буває складно підібрати парфум для себе, що вже говорити про вибір ароматного презенту для когось іншого. Не поспішайте засмучуватися - наш сайт підготував для Вас кілька універсальних підказок на вибір подарунка для хлопця, спираючись на його темперамент і життєву позицію.

Денді: Такий чоловік володіє ідеальним смаком, відчуттям стилю і врівноваженим темпераментом. Він вольовий, впевнений в собі і в своїх діях. Його стиль бездоганний: суворий костюм підкреслює кожен м'яз, краватка і запонки додають образу класичного шарму. Він п'є тільки дорогий коньяк або витриманий часом віскі, невпинно стежить не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але і за внутрішньою гармонією і здоров'ям. Цей чоловік розбирається в мистецтві і літературі, На його тумбочці лежить томик Конан Дойля, а в щоденнику стоїть галочка відвідати виставку Ван Гога в наступний четвер.

Чоловікові з такими особистісними якостями необхідний аромат, який їх вдало підкреслить. Так що сміливо вибирайте йому класичний парфум від відомих парфумерних та ювелірних будинків. Наприклад, Chanel, Dior.

Тип Денді Фото

Вільний художник: Він справді творча особистість, завжди знаходиться в тренді всіх цікавих його областей. Йому важливо завжди залишатися на устах у суспільства і бути на висоті в очах оточуючих. Самовираження і самовдосконалення для нього стоїть на чолі кута. Його стиль елегантний і злегка екстраординарний, такий чоловік - любитель яскравих шарфів і джинсових курток з безліччю заклепок і значків. На дозвіллі він гортає статті Артемія Лебедєва, а кімната його прикрашена поп-арт шедеврами великого Енді Уорхола.

Неординарна натура вимагає неординарних рішень, тому такому чоловікові необхідний яскравий, непередбачуваний аромат, насичений, глибокий і надихаючий. Наприклад, Montale.

Вільний художник Фото

Сорочка-хлопець: Він прямий, досить упертий у своїх судженнях хлопець, життєлюбний і активний. Він насолоджується простими речами - любить смачну їжу, красивих жінок і галасливі посиденьки з друзями. Він знає про свою привабливість і невпинно користується нею. Справжній лідер, насолоджується постійною увагою оточуючих. Його стиль - зручність, білі майки, джинси і сорочки будуть доречні як для клубної ночі, так і для важкої фізичної праці. Дозвілля такого чоловіка завжди несподіване і різноманітне, його можна зустріти скрізь, де звучить гучний сміх.

Підкреслити силу і лідерські якості такого чоловіка, допоможуть прості стійкі аромати таких брендів, як Giorgio Armani або Yves Saint Laurent.

Сорочка-хлопець Фото

Інтелектуал: Він серйозний, інтелігентний чоловік, у якого основна гідність - блискучий розум. Йому зовсім не важливі такі дрібниці, як зовнішній вигляд і думки оточуючих. Його стиль - перше знайдене в шафі пошарпане пальто і капелюх. Він постійно перебуває в пошуку - в пошуку відповідей на мільйони питань, що його турбують. Він легкий у спілкуванні, дотепний, йому завжди є про що розповісти і про що послухати. Його книжкова шафа забита творами Хакслі і Оруела, а на стінах красуються репродукції Босха.

Такому чоловікові не потрібно підкреслювати свої достоїнства, адже вони говорять самі за себе. Сміливо вибирайте для нього ненав'язливий, але елегантний аромат таких відомих брендів, як Dolce & Gabbana або Bogart.

інтелектуал Фото

Спортсмен: Він здоровий, спортивний представник сильної статі з активною життєвою позицією. Такий чоловік живе тут і зараз, вічно кудись поспішає і завжди все встигає, він не проти взяти участь в будь-яких змаганнях, щоб черговий раз підтвердити свою силу і витривалість. Його складно зацікавити нудною лекцією з філософії або гучною вечіркою, у нього є лише одне улюблене захоплення - тренувати своє тіло і дух. Його стиль - це нові зручні кросівки і костюм прикрашений логотипом Найка або Адідаса. Будь-яка справа в його руках приречена на успіх.

 

Силу і витримку такого чоловіка необхідно заохотити витонченим спортивним ароматом. Виберіть один з таких відомих спортивних брендів, як Lacoste.

спортсмен стаття - фото

Вибирайте парфуми для чоловіка разом з сайтом парфумерії та косметики Parfumcity.com.ua, нехай кожен чоловік - отримає заслужений аромат!

 

Читайте на Parfum City: "Бренди чоловічої парфумерії".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!