Найцікавіші факти з історії парфумерії

Найцікавіші факти з історії парфумерії - фото

 

З чого все починалося?

 

Історія духів бере свій початок у Давньому Єгипті; коли були частими ритуали жертвопринесення богам. Крім того, відомий розподіл давніх парфумів за класовою ознакою: багаті єгиптяни використовували масляні духи, компонентами яких частіше за інші були лимон, аніс, кипарис, а також різні смоли, які сприяли високій стійкості ароматів. Менш багаті мешканці Єгипту в якості парфуму використовували касторове масло із чебрецем.

 

Історія духів стаття - фото

 

Історія має відповідь і на питання, хто вигадав духи - мешканка Месопотамії, Таппуті. Вона відома тим, що була хіміком і проводила дистиляцію масел, квіток з іншими ароматичними речовинами.

 

Не можна не згадати тут і Індію, де пахощі і донині є невід'ємною частиною щоденного побутового життя. Але в ті часи згадки ароматних масел в основному пов'язані з релігійними традиціями і звичаями. Трохи пізніше з'явилася, висловлюючись сучасною мовою, ароматерапія - у ванну з водою додавали різні масла, а після зволожували їм шкіру.

 

У Стародавній Греції робили масажі і приймали ванни з використанням ароматичних масел в якості профілактики та лікування деяких хвороб. До речі, саме в Греції в 2003 році були знайдені найстаріші парфуми, виготовлені приблизно 4 тисячі років тому.

 

Історія створення сучасних духів

 

Першим в історії, хто почав виробляти духи такими, якими ми їх знаємо зараз, були угорці. І створені ці духи були для угорської королеви і стали відомими Європі під назвою «угорська вода».

 

Початок XVII став відомим завдяки відкриттю у Флоренції в монастирі першої парфумерної фабрики в світі, де докладали всіх зусиль до створення ароматних витворів самі ченці. Треба сказати, що меценатами цієї фабрики були різні багаті люди, і навіть сам Папа Римський.

 

Історія духів стаття - фото 2

 

Іншим парфумерним світовим центром була Франція, де досить швидко забули про імпорт необхідних для створення духів рослин і почали вирощувати їх у своїх широтах. Зараз ця країна не здає своїх позицій і є лідером в парфумерній промисловості.

 

Аромати, які зробили історію

 

На початку XX століття завдяки Поль Пуаре світ моди відкрив свої двері парфумерній індустрії. Паризький модельєр вирішив доповнити свої моделі відповідними ароматами. Коко Шанель, відома багатьма внесеними змінами в модному світі, створила парфуми «Chanel №5», які є еталоном навіть через сторіччя. До речі, цей аромат, який став класикою, підійде для впевнених жінок, які точно знають, чого хочуть і як цього досягти, - такою була і сама Коко.

 

Історія духів Chanel №5 стаття - фото

 

Іншим значущим у парфумерній історії майстром став Франсуа Коті - він є тим, хто вигадав парфум "Chypre", який дав початок цілому ароматному сімейству шипрових. Яскравим шипровим прикладом можна назвати Giorgio Armani Si - жіночий аромат, сповнений пристрасті і чуттєвості, із захопливим шлейфом із пачулі, деревних нот і ванілі.

 

У 60-і роки ХХ століття успішний підйом трапився у чоловічій парфумерії. Тут хочеться сказати про те, що в наш час у чоловіків також є досить великий вибір ароматів. Шлейфовий парфум Hugo Boss Hugo Man Extreme - легкий і свіжий, підійде для чоловіків, які не бояться нових викликів долі і завжди готові підкорювати все нові вершини.

 

Парфуми епохи сучасності

 

Далі відбувався стрімкий розвиток у парфумерній індустрії: в передчутті отримати «той самий аромат», із жадібністю пробували все нові компоненти, нові пропорції; тренди на акценти в композиціях змінювалися із шаленою швидкістю.

 

Положенням на 2021-й рік парфумерія має досить значущі позиції. Кожен модний дім випускає свої іменні парфуми, найвпливовіші і яскраві персони сучасності - моделі, артисти, стають обличчями світових брендів.

 

Tom Ford Ombre Leather 16 Історія духів стаття - фото

 

Безумовно, є різні модні течії, які парфумерна індустрія не може обійти стороною. Кілька років панує бум на аромати-унісекс. Мабуть, одними з найвідоміших парфумів цієї серії є Tom Ford Ombre Leather 16 - запах розкоші й аристократичності.

 

Де підібрати аромати і чого від них ще чекати?

 

У наш час у кожного є можливість підібрати собі декілька ароматів - під будь-який настрій, погоду за вікном, захід та інші обставини. Обрати відповідні до себе й близьких духи можна в parfumcity.com.ua:

 

    • Тут ви знайдете величезний асортимент парфумів
    • Зручну навігацію для пошуку «того самого» аромату
    • Кваліфікованих менеджерів, готових допомогти із прийняттям рішення 
    • Привабливі бонуси
    • Подарунковий сертифікат - подарунок, який завжди буде приємний і доречний.

 

Історія ароматів має довгий, часом тернистий шлях, і нехай вона надалі набирає ще більш швидких і несподіваних поворотів і радує нас, готових до нових експериментів і відкриттів шанувальників ароматів.

 

 

Читайте на Parfum City: "Як правильно наносити парфуми: коротка інструкція від А до Я"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!