Історія створення парфумів Шанель

Історія створення парфумів Шанель - фото

 

Парфумерія французького бренду Chanel по праву вважається однією з найбільш майстерних та геніальних. Багато ароматів з колекції оповиті легендами про створення та несуть в собі щось більше, ніж просто композиції, наповнені смачними нотами. Та й історія самого бренду, який свого часу зробив прорив в світі моди, вкрай цікава.

 

Що означає слово «Шанель»?

 

Вперше привселюдно бренд Шанель заявив про себе в 1910 році, коли молодий дизайнер капелюшків Coco Chanel відкрила свій перший магазин. Сьогодні парфуми Шанель, а також одяг та аксесуари відомі у всіх куточках планети й прикрашають найвитонченіших та найстильніших жінок.

 

На той час, в колах інтелігенції Парижа вже всі знали не під справжнім ім'ям Габріель, а під творчим псевдонімом. Дивно, що ще в момент роботи в кабаре, дівчина віталася ім'ям Коко. Однак прізвище, дане їй батьком, вона не приховувала й не змінила. Таким чином, в світ моди увійшла нова зірка — Коко Шанель.

 

Але мрія Шанель могла і не збутися. Адже не маючи освіти кравчині, Коко не мала законного права шити «справжні» жіночі сукні. Винахідлива дівчина легко знайшла вихід - її вбрання створювалися з джерсі, тканини для чоловічої спідньої білизни. А сам процес створення нової речі полягав в обробці величезного шматка тканини прямо на манекенниці, без попередніх ескізів. Поступово в життя французьких леді увійшов кардинально новий, свіжий та зухвалий стиль - стиль від Коко Шанель з брюками, сукнями вільного крою та без прикрас.

 

Зрозуміло, на цьому геніальний мозок молодої дівчини не зупинився. Вона хотіла творити все більше й більше. Так у бренду Шанель з'явилась парфумерія.

 

Перший та найвідоміший парфум Chanel N5 з'являється на світ в 1921 році, після знайомства та співпраці Коко зі знаменитим парфумером російського походження Ернестом Бо. З ним Коко познайомив її коханий Дмитро Романов. Почавши співпрацю, Коко та  Ернест відправилися в 1920 році до місто Грасс.

 

Як і в одязі, в парфумерії Коко бажала показати жінкам абсолютно несхожий на всі існуючі аромат. Він не складався зі звичних натуральних квіткових нот, а був створений з 80 інгредієнтів. Одними з них були штучно отримані альдегіди, які у великій концентрації й дозволяли аромату бути більш стійким та концентрованим. Існує версія, що свою назву аромат отримав через той варіант, на якому зупинилася Коко. Із десяти запропонованих, для випуску вона навмання вибрала саме п'ятий і він припав їй до душі. Тому було вирішено залишити назву N5. Роками пізніше стало зрозуміло, що інтуїція її зовсім не підвела, і цей аромат назавжди увійшов в історію парфумерного мистецтва та самого бренда. Довгий час після цього, марка Шанель зовсім не випускала аромати. Першим після перерви з'явився Chanel Pour Monsieur в 1955 році. Потім Chanel 19 в 1971 році. Це й не дивно, після багатьох років проведених у забутті Коко довелося знову доводила свою майстерність та новаторство як модельєра, щоб французькі модниці знову заговорили про неї.

 

Парфуми Chanel стаття - фото

 

 

Парфумерна лінія бренду отримала нове дихання вже після зміни на посту головного дизайнера будинку. Прийшовши в компанію Карл Лагерфельд сприяв тому, щоб у Шанель з'явився штатний парфумер. Ним став відомий Жак Польже.

 

Під егідою двох творців світу були представлені такі композиції як: Chanel Allure і Allure Homme, Chanel Antaeus, Coco Mademoiselle та серія Chanel Chance. На превеликий жаль, жодна нова туалетна вода Шанель не повторила приголомшого успіху аромату N5. Але кожен парфум все одно знайшов своїх шанувальників та став затребуваним. Незважаючи на це, щодня онлайн купуються десятки ароматів Шанель різних років випуску.

 

Хто володіє маркою Шанель?

 

Свого часу Коко Шанель була названа найвпливовішим французьким дизайнером одягу. Але свою частку в компанії вона продала партнеру П'єру Вертхаймеру. Зараз торгова марка, становище якої оцінюють у 8 мільярдів доларів, належить спадкоємцям П'єра - синам Жерару та Алену Вертхаймер.

 

Під їх керівництвом й процвітає справа, яка стала метою всього життя Коко. Ален зайняв пост голови правління, а Жерар очолює виробництво годинників від бренду Шанель.

 

 

Читайте на Parfum City: "Магічна туфелька від Carolina Herrera".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!