Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Як відволіктись від війни та почати жити?

Як відволіктись від війни та почати жити? - фото

Війна триває й забувати про неї не можна, але жити у постійному потоці новин теж дуже тяжко. Відчай, стрес, тревога, вторма, страх – це ті емоції, які хоч раз за час війни відчував кожен з нас, а деякі живуть з цими емоціями постійно. Як не впасти в депресію та повернутись до нормального життя?

 

Порада № 1 - фото

  • Зараз новини про війну скрізь, тому варто обмежувати час, який ви витрачаєте на соціальні мережі та перегляд новин. Виберіть один чи декілька ЗМІ та переглядайте там новини, наприклад, два рази в день по 30 хвилин. Цього буде достатньо, щоб розуміти, що відбувається і при цьому не перевантаживши себе інформацією.

 

Порада № 2 - фото

  • Пийте більше води та більше відпочивайте, дотримуйтесь режиму, вживайте корисну їжу. Зараз, в літній сезон, дуже багато свіжих фруктів та овочів, додайте їх до свого раціону, щоб отримувати необхідну кількість корисних речовин. Ці нескладні ритуали покращать Ваше самопочуття й зміцнять нервову систему.

 

Порада № 3 - фото

  • Розмови допомагають відволіктись, виговоритися та позбутися поганих думок. Поговоріть про свої почуття та вислухайте співрозмовника, взаємодопомога та підтримка – це найважливіше, що ми можемо зробити один для одного.

 

Порада № 4 - фото

  • Фізична активність корисна не тільки для вашого тіла, а й для емоційного стану. Робіть зарядку, бігайте в парку або займайтесь в спортзалі. Це допоможе “очистити” голову, відчути легкість та оздоровитись. А медитації та дихальні вправи допоможуть заспокоїтись і розслабитись у тривожні моменти.

 

Порада № 5 - фото

  • Не звинувачуйте себе в тому, що Ви в безпеці та маєте змогу відпочивати та розважатися. Читайте книги, дивіться фільми, готуйте смачну їжу, гуляйте в парку, ходить у ресторани та салони краси. По-перше, користуючись послугами бізнесу, Ви підтримуєте економіку країни, а по-друге, це чудовий спосіб відпочити від перегляду новин і отримати позитивні емоції.

 

Війна закінчиться і ми переможемо. Не відкладайте життя на “потім”, живіть зараз і не забувайте дякувати нашим захисникам за їх роботу, а найкращою подякою для них буде ваша допомога та підтримка. Якщо у вас є змога, донатьте кошти або передавайте речі у волонтерські фонди, підписуйте петиції, поширюйте правдиві новини.

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!