Як підібрати палітру тіней?

Як підібрати палітру тіней? - фото

 

 

Тіні для повік як продукт для макіяжу здатні на багато що, правда за умови, що ви правильно їх використовуєте. А вже вміння підбирати правильні тіні для повік - це справжнє мистецтво. Саме тому ми підготували для всіх дівчат, які самостійно роблять макіяж очей, лайфхак і рекомендації. Вчитися у експертів ніколи не пізно, тому залучайтесь прямо зараз.

 

 

Головні помилки у виборі тіней, які допускає кожна третя дівчина

 

Насправді цей продукт декоративної косметики знайомий жінкам вже дуже давно і багато з них мають власні підходи до вибору тіней для очей, часто невірні:

  1. Вибираємо те, що до душі. Це найбільша помилка в покупці, дуже часто ті тіні, які нам подобаються, зовсім не підходять до зовнішності дівчини. Навіть якщо у вас є улюблений колір, обов'язково переконайтеся в тому, що він гармонійно поєднується з кольором очей. Інакше результат буде зовсім не позитивним.
  2. Підбираємо під колір одягу. Зрозуміло, контрастні кольори тіней не завжди доречні, але і вибирати продукт тон в тон з вашими речами теж неправильно. Ідеально - знайти золоту середину.
  3. Використовуємо тільки модні відтінки тіней. Знову-таки, слідувати тенденціям і трендам - це добре. Але якщо модні кольори тіней в цьому сезоні не підходять особисто вам, то від них краще відмовитися.

 

Основний принцип підбору палетки тіней, що працює для всіх дівчат без винятку


Тіні можуть перетворити наші очі до невпізнання, змінити форму і розріз очей, глибину їх посадки і, навіть те, наскільки вони широко відчинені. Наприклад, холодні відтінки дозволяють зробити погляд більш глибоким, а ось теплі відтінки надають більшої виразності. У свою чергу темні кольори візуально зменшують очі, коли ж світлі навпаки збільшують їх. Що ж стосується вибору професійних тіней або інших варіантів, то в цьому питанні в першу чергу потрібно ґрунтуватися на принципах спектрального кола і те, чи підходить конкретний відтінок під колір ваших очей.

 

Очі чорного і темно-карого кольору

 

Дівчатам з таким кольором очей безперечно варто вибирати світло-шоколадні, коричневі, сливові, темно-зелені, темно-пісочний і срібно-сірі відтінки тіней. Коли ж помаранчевих, рожевих і теракотових кольорів вам краще уникати навіть в особливому макіяжі.

 Карі очі стаття - фото

 

Зелено-карі очі

 

До відтінків зі знаком плюс для очей такого кольору однозначно можна віднести: темно-зелений, оливковий, золотистий з червоним підтоном, світло-коричневий, бежевий і болотний. Зі знаком мінус в палітрі для макіяжу цих очей однозначно стоїть рожевий колір.

 

Горіховий колір очей

 

Для таких очей найбільше підходять максимально натуральні кольори, наприклад: перловий, бронзовий, сіро-блакитний і шампань. Але також ви можете не відмовлятися від кольору металік або золотистого.

 

Очі медового і світло-карого квітів

 

Найкращі варіанти для дівчат, які володіють вищевказаними квітами очей, це: горіховий, бронзовий, ліловий, зелений, світло-коричневий, темно-шоколадний і колір шавлії. А ось відмовитися в палітрі тіней для повік вам потрібно від оранжевого та рожевого кольорів.

 

Очі зеленого кольору

 

Дівчатам з зеленими очима візажисти рекомендують вибирати коричневі, золотисті, смарагдові, пурпурні, сливові, мідні, фіалкові, бузкові і навіть можна світло-жовті тіні. Але якщо у вашій косметичці є тіні блакитного, синього і рожевого кольору, краще віддайте їх подрузі або сестрі.

 

Зелені очі стаття - фото

 

Очі кольору морської хвилі або блакитні

 

Якщо ви володієте таким кольором очей, сміливо робіть макіяж в лавандових, фіалкових, сірих, бронзових, пісочно-золотистих і сіро-коричневих відтінках. Ще професіонали рекомендують нехтувати кольором гіркий шоколад. У свою чергу рожевий, зелений і блакитний однозначно не ваші кольори.

 

Сірі очі

 

Найкращими тінями для повік сірооких красунь будуть: золотисті, сіро-блакитні, сіро-бежеві, золотисто-коричневі, рожеві відтінки і колір слонової кістки. Не варто використовувати в макіяжі очей блакитний, зелений і бірюзовий кольори.

 

Очі сіро-блакитного кольору

 

Дівчатам з таким кольором очей підходять тіні темно-сірого, карамельного, фіалкового, мідного, золотистого кольорів, а також платиново-сірий і відтінок слонової кістки

 

Блакитні очі стаття - фото

 

Керуючись найголовнішим і єдино правильним способом вибору тіней, ви точно зумієте створити гарний і відповідний вам макіяж очей. І тут вже не так важливо буде ця палетка матових тіней або сатинових, або з перламутром. Адже все-таки вирішальним моментом є не текстура тіней, а їх колір - в іншому все залежить від вашої майстерності та завзятості.

 

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!