Як правильно наносити парфуми: коротка інструкція від А до Я

Як правильно наносити парфуми: коротка інструкція від А до Я - фото

 

Важливість правильного використання ароматів

 

Ми завжди наносимо парфуми, коли хочемо створити собі певний настрій, підкорити чужі серця або додати відсутніх емоцій або вражень. У наш час парфумерія дуже розвинена і не зупиняється на досягнутому - стрімко йде вперед, слідуючи трендам, намагаючись вгадати хвилю настроїв людей на наступний сезон - і, треба сказати, що виконує вона це нелегке завдання цілком успішно. 

 

Так, зараз як мінімум один «пахучий» флакон є не тільки у прекрасної половини людства, а й у сильної її частини. Але чи знаємо ми, як правильно наносити парфум? Давайте розбиратися.

 

Як правильно наносити парфуми Фото

 

Перш за все хотілося б сказати про гігієну нанесення духів.

 

 • Перше і найголовніше правило - використовувати парфуми тільки на чисту шкіру. Так, аромат розкриється у всій його красі, за яку ви його і полюбили.
 • Щоб пахнути довше, також радять наносити духи після прийняття душу.
 • Ніколи і ні за яких обставин не розтирайте парфуми.
 • І останнє, але не за пріоритетом, правило - не пшикати одеколон на одяг. Аромат може змінюватися в залежності від матеріалу одягу, і, на жаль, не завжди в кращу сторону.

 

Куди наносити парфуми - головні точки

 

Тепер перейдемо до тих чарівних точок тіла, які зберігають парфумерний запах довше за інші.

 

 1. Починаючи зверху - це задня частина шиї. Також радять злегка бризнути парфум на внутрішню частину коміра, яка стикається із тілом. Однак, якщо ви все ж зважилися на це, то перш переконайтеся, що тканина не спотворює аромат.
 2. Рекомендують також ароматизувати духами волосся. Щоб рівномірно розподілити запах, пропоную нанести парфуми на гребінець і розчісувати їм волосся. Але і тут є свої нюанси: при частому нанесенні туалетної води на волосся, вони стануть сухими і ламкими - попереджений, значить, озброєний, тому вибір за вами.
 3. Внутрішня частина ліктя. Цю точку радять трохи зволожити перед нанесенням духів.
 4. Мабуть, найпопулярнішим місцем ароматизування тіла є зап'ястя. Секрет довгого збереження запаху в цій точці полягає в близькому розташуванні до шкіри вен. Окрім того, ми часто носимо годинник або браслети, які в свою чергу також сприяють довгому збереженню парфуму.
 5. Пупок. Для мене нещодавно стало відкриттям, що його теж можна прикрасити духами, але, думаю, що це буде актуально хіба що влітку з відкритим одягом.
 6. Ще одна точка, актуальна також в теплу пору - задня частина колін. Запах, нанесений в ці місця, з'являється із підняттям повітря.
 7. Існує поширена думка, в основному завдяки фільмам, що розпорошивши парфум у повітрі, можна бути впевненим, що ви цей аромат «вдягнули» на себе. На жаль, це тільки красива історія кіно. Всі парфумерні краплі повинні бути спрямовані тільки на перераховані «чарівні» точки.

 

Ароматний шлейф - відмінний спосіб запам'ятатися

 

Досить поширеним бажанням є звернути на себе увагу ароматним шлейфом. Але часто задаються питанням, куди потрібно бризкати парфуми, щоб був шлейф? Хочу відразу зробити акцент на тому, що тут справа не в кількості нанесеного парфуму, а в його складі! Потрібно вибирати шлейфові аромати - ось він простий секрет. Наприклад, вечірній осінній Montale Dark Purple має таємничий квітково-ягідний шлейф. А більш легким і свіжим ароматом володіє Versace Versense.

 

Versace Versense Як правильно наносити парфуми Фото

 

У чоловічому асортименті також є шлейфові аромати. Чудовим прикладом є Trussardi Uomo Trussardi 2011. Цей парфум обирають упевнені в собі чоловіки, що ставлять високі цілі і йдуть на ризик. Етика користування парфумерними аксесуарами

 

Безумовно, не варто «прикрашати» всі ці частини тіла водночас. Головне правило у використанні парфумів - не переборщити. Ми всі індивідуальні, у кожного свій смак. І як би ми не любили обраний нами аромат, зовсім не факт, що він так само полюбиться й іншими. Способом проб і, можливо, помилок визначте, в яких частинах вашого тіла найкраще тримаються парфуми, і ароматизуйте саме їх.

 

 • Так, важлива міра в кількості нанесених духів. Але також необхідно пам'ятати, що є негласні правила використання парфумів в залежності від пори року, доби й обставин.
 • Взимку, як правило, частіше використовують пряні, солодкі, «важкі» аромати, які зігрівають в холоди й морози. А влітку, навпаки, обирають легкі освіжаючі аромати.
 • Збираючись на прогулянку ввечері по місту, на природу можна собі дозволити більш яскраві парфумерні запахи, ніж коли у вас у планах театр, кафе чи будь-яке інше закрите приміщення.

 

Тепер ви знаєте, як правильно наносити парфуми і завжди зможете обрати найбільш відповідний аромат. А якщо ви ще в пошуку свого парфуму, або хочете нових відчуттів, завітайте в parfumcity.com.ua і підбирайте духи собі та близьким. Асортимент досить різноманітний, тому можна звернутися за допомогою до менеджерів, вони допоможуть визначитися із вибором.

 

Читайте на Parfum City: "Бадьорість та ясність думок в одному флаконі"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!