Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Як правильно вибрати парфуми?

Як правильно вибрати парфуми? - фото

Сприйняття запахів - процес дуже індивідуальний й всі ми про це знаємо. У цьому питанні ми більше покладаємося на асоціативні образи та наші внутрішні відчуття, ніж на логічні ланцюжки та аналітичне мислення. Так само відбувається і в той момент, коли ми тестуємо або відчуваємо парфуми на іншій людині.

Насправді далеко не кожна людина легко освоює це воістину складне мистецтво підбору та розуміння аромату. Зазвичай в цій справі досягають успіху жінки, в порівнянні з чоловіками, але й вони іноді зазнають фіаско та потребують допомоги. І щоб вам не довелося в момент вибору нового аромату, шукати консультанта або чекати з'єднання з менеджером інтернет-магазину, пропонуємо вивчити основні аспекти такого важливого питання.

Існує три види парфумерії

Вся парфумерія з точки зору елементів складається з ароматичної композиції та спирту, але концентрація цих компонентів відрізняється залежно від виду аромату. Так запах навіть одного й того ж парфуму може бути трохи іншим, якщо протестувати його в різній формі. Які ж вони бувають?

  • Перший вид, про який ми поговоримо в цій частині статті - парфуми. Саме французькі парфуми з'явилися першими і, відповідно, існують довше всіх видів. Вони в першу чергу відрізняються високою концентрацією ароматичних масел та мають дуже насичений запах. Зазвичай парфуми навіть використовують всього в декількох місцях нашого тіла - на 3-5 пульсуючих точках.

  • Другим видом за насиченістю та стійкістю є парфумована вода. Аромат в такій концентрації пропонується покупцям в більшому об’ємі та має більш м'який запах. Тут вже сильні запахи нот змішані зі спеціальним спиртовим складом. Парфумована вода дуже точно передає всі ноти, хоча інтенсивність присмаку у такій композиції нижча, ніж у парфумів.

  • Третій загальновідомий вид парфумерії - туалетна вода. Найлегший та м'який формат, в його складі найбільше спирту. І тому будь-яка туалетна вода має не такий виражений аромат, хоча її стійкість від цього нітрохи не страждає. Такі аромати відмінно підходять для спекотних літніх днів, коли зовсім відмовлятися від парфуму не хочеться, але і яскраво виражений  буде не доречний.

Парфуми, Парфумована вода, туалетна вода Фото
Запах парфумів

Щоб правильно підібрати парфум не завжди достатньо тільки гарного нюху та почуття смаку. Адже кожен аромат розкривається поступово і про це потрібно пам'ятати. А саме в три етапи: спочатку ми відчуваємо верхні ноти, які через деякий час змінюються нотами серця, а потім вже через години нам відкривається база парфумів. Тому знайомство з тією чи іншою парфумерією може бути оманливе. Відразу композиція вам дуже сподобається, а ось наступні акорди будуть зовсім не такими, якими ви хочете пахнути.

Більш-менш повне враження про аромат ви можете скласти через дві-три години. А вже проносивши його цілий день точно зрозумієте, підходить він вам чи ні.

Крім цього важливого пункту не можна забувати про те, що запах, який віддає нам парфум, може легко змішатися з попереднім. Особливо якщо ви тестуєте вже десяту за рахунком композицію. Наша порада - тестуйте максимум до п'яти парфумів в один день. До того ж, наносити їх всі на себе не варто! Спочатку ознайомтеся з вибраними варіантами на спеціальних блоттерах, а вже той, що сподобався найбільше, спробуйте на своїй шкірі.

Цього ж моменту вибору стосується і використання свого аромату перед походом за новим. Щоб не заплутати себе в акордах і в тому, як вони звучать на вас, краще за покупкою йти на «свіжий ніс», а саме відмовившись від використання своїх парфумів в цей день. Інакше є високий шанс того, що ви не отримаєте належного задоволення навіть від парфумерії Шанель або іншого іменитого бренду.

Як вибирати запах стаття - фото

Типаж і відповідний йому запах

Ми вже говорили, що парфумерія сприймається нами дуже індивідуально. Це дійсно так, але у виборі нового аромату часом нам можуть допомогти загальноприйняті істини. Наприклад, якщо ви меланхолічна натура, вам припадуть до душі парфуми із заспокійливими нотами лаванди. І навпаки, для драйвових і дуже активних - цитрусові аромати. Тому в момент підбору парфумів для себе можете керуватися і цим негласним правилом.

Головне пам'ятайте, процес вибору і покупки парфумерії повинен приносити вам задоволення, в рівній мірі як і її використання. Пориньте в свої відчуття, образи, що виникають в голові при контакті з тим або іншим ароматом, і дайте собі трохи часу подумати та звикнути до запаху. Адже міняти парфум через те, що придбали його на швидку руку нікому не хочеться, а ось вибрати свій, максимально відповідний - велика мета кожного з нас.

 

Читайте на Parfum City: "Як вибрати бренд парфумерії - 7 порад від ПарфюмСіті".

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!