Як навчитися розбиратися в парфумерії?

Як навчитися розбиратися в парфумерії? - фото

 

Скільки має бути парфумів?

 

Споконвіку ароматам надавали великого значення не тільки з точки зору нюху, а й наділяли їх магічними та цілющими властивостями. Ці знання традиціями переходили з покоління в покоління, обростаючи новими легендами. Однак нині, у 21-му столітті, до парфумерії у людей набагато раціональніше ставлення, хоча й тут є багато тонкощів. Але про все по порядку.

 

Якщо ви раніше не цікавилися ароматною індустрією, але хочете зрозуміти, як розбиратися в парфумерії, нижче ви знайдете всю необхідну інформацію. Існує думка, що у дівчини повинен бути аромат, який буде завжди з нею асоціюватися. Це омана. Єдиним винятком може стати нейтральний запах, універсальний для всіх сезонів і приводів. Але все ж, не варто зациклюватися на одному якомусь парфумі.

 

Навчитися розбиратися в парфумерії - фото 

 

Дуже важливо ознайомитися із правилами хорошого тону, щоб обраний вами аромат не зіграв із вами злий жарт. Потрібно розуміти, що духи діляться залежно від пори року:

 

  • Літні
  • Зимові
  • Демісезонні

 

Літня спека посилює запахи, а морози й холоди, навпаки, їх «приховують». Отже, під палючим сонцем і високими температурами краще «носити» легкі свіжі парфуми, а в зимову пору можна балувати себе «зігріваючими» пряними запахами.

 

Як знайти свій аромат - існує єдино правильний спосіб

 

Парфумерія для новачка може здатися складною на перший погляд, але насправді, тут немає якихось складних формул та обчислень. Підбираючи аромат, прислухайтеся до себе, спираючись виключно на свій відгук на кожен окремий парфум. Тільки так ви зможете визначити, ваш це запах, чи ні.

 Як навчитися розбиратися в парфумерії? - фото

Серед величезного різноманіття парфумів, можливо, вам буде легше визначитися із точкою старту, завдяки категоризації ароматів:

 

  • Східні
  • Цитрусові, водні, зелені
  • Квіткові
  • Ароматичні, шипрові
  • Деревні

 

Короткий посібник із захоплюючого світу ароматів триває, і наступне, про що варто сказати - про етикет їх використання. Окрім погодних умов, велике значення має подія, на яку ви обираєте парфум. Наприклад, для офісу підійдуть нейтральні запахи через велике скупчення людей та закрите приміщення. Це правило стосується також театрів, музеїв тощо. Вечірні аромати можуть бути більш наполегливими й зухвалими в своєму прояві, тому тут перевагу можна віддавати більш «важким» парфумам.

 

Немає нічого складного, особливо завдяки правильному інтернет-магазину

 

В цілому, немає складнощів у тому, як орієнтуватися в ароматах. Ви можете почати пошук, відштовхуючись від сезону, від приводу або від певної категорії запахів. А далі - усвідомлено принюхуючись до кожного аромату, почути відгук душі. І саме цей парфум буде вашим на 100%.

 

Продовжити знайомство з ароматами ви можете на сайті parfumcity.com.ua. Тут досить зручна навігація, тому вам буде легко зорієнтуватися в такому широкому асортименті духів.

 

Ласкаво просимо в такий багатогранний і чарівний світ парфумерії!

 

 

Читайте на Parfum City: "Осінні аромати для душі"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!