Як зробити антисептик в домашніх умовах?

Як зробити антисептик в домашніх умовах? - фото

 

У зв'язку з епідемією коронавируса питання захисту здоров'я вкрай актуальне. Різні антисептичні засоби сьогодні на піку популярності. Їх використовують в якості профілактики поширення небезпечної для життя інфекції. Всесвітня організація охорони здоров'я настійно рекомендує користуватися такими засобами. При цьому зовсім не обов'язково купувати готовий продукт. Все можна зробити самостійно. Домашній САНІТАЙЗЕР - це такий же ефективний засіб, як і магазинний варіант. Але як зробити антисептик, який дійсно виявиться ефективним?

 

Хороший антисептик - це який?

 

Мінімум 60 відсотків спирту - саме такий САНІТАЙЗЕР можна вважати хорошим. Лише в подібній концентрації спирт здатний зруйнувати особливу ліпідну оболонку небезпечних мікроорганізмів. Саме за допомогою цієї оболонки вірус прикріплюється до різних поверхонь, в тому числі до людини (його шкірі, слизовій оболонці, волоссю).

 

Антисептик для рук стаття - фото

 

У різних спиртних напоях, в тому числі в горілці, насиченість спиртом недостатньо висока, тому такі продукти не можуть бути використані в якості антисептиків. Необхідної насиченістю володіють лише етиловий та технічні спирти. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах і аптеках.

 

Перш ніж дізнатися, як зробити антисептик для рук, слід усвідомити, що не можна застосовувати чистий спирт для систематичної обробки рук. Він згубно впливає на жировий шар, який присутній на шкірі. У підсумку можна зіткнутися з микротрещинами, в які інфекції проникнути набагато простіше. Також з'являються сухість, свербіж, подразнення.

 

Що потрібно для приготування санітайзера в домашніх умовах?

 

Щоб приготувати антисептик в домашніх умовах, потрібно ємність для змішування (наприклад, мисочка або чашка). Вона обов'язково повинна бути чистою. Також з інструментів необхідна лопатка або ложка. Найкраще використовувати вироби з дерева. Попередньо його слід обдати окропом.

 

Ще знадобиться ємність для зберігання. Можна використовувати звичайну скляну баночку об'ємом в 0,5 - 1 літра. Головне, щоб вона була чиста. Баночку теж можна обдати окропом. Також буде потрібно відповідна кришечка. Як ємності для зберігання можна застосовувати тару з розпилювачем або дозатором.

 

З інгредієнтів необхідно наступне:

 

  • 100 мл технічного спирту (70 або 99-процентного) або стільки ж етилового спирту (70 або 96-процентного).
  • 5 мілілітрів перекису водню (3-процентна перекис водню вбиває спори бактерій, які здатні забруднити склад);
  • 2 мілілітра гліцерину (98-процентного);
  • 10-15 мілілітрів води (обов'язково кип'яченою, охолодженою).

 Антисептик для рук стаття - фото 2

 

Рецепт антисептика: готуємо санітайзер правильно

 

Розглянемо рецепт антисептика, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Такий варіант є рідким, тому краще застосовувати його як спрей. Ще цим санітайзером можна намочувати марлю, вату, ватяні диски. Так вдасться отримати відмінну альтернативу антисептичним серветкам. Подібними «серветками» можна протирати мобільний телефон, ключі, стіл, руки, клавіатуру, мишку і інші подібні предмети.

 

Щоб отримати ефективний антисептик, необхідно ретельно змішати всі перераховані вище компоненти в спеціально підготовленої для цього тарі. Важливо домогтися повної однорідності. Потім рідину слід перелити у флакончик або щільно закрити ту ємність, в якій вона замішувалась. Щоб в складі не виявилося спор мікроорганізмів, які могли бути в повторно застосовується флаконі або в спирті, рекомендується почекати 3 доби. Саме за цей час розчин стане повністю безпечним.

 

При бажанні в суміш можна додати кілька крапель лимонного соку або ефірного масла. Так розчин придбає приємний запах. Подібна добавка ніяк не зменшує дезінфікуючі властивості санітайзера. Він просто буде пахнути не так різко. Тут важливо розуміти те, що ароматизатор може викликати алергію.

 

Однак, приготування "домашнього" санітайзера займе достатньо часу, коштів і фінансів. Набагато вигідніше замовити Антисепт + в нашому інтернет-магазині. Він відповідає всім критеріям МОЗ, є безпечним і високоякісним продуктом. Він буде піклуватися про Вашу красу і здоров'я!

 

Читайте на Parfum City: "Цитрусові парфуми: драйв і релакс!"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!