Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Як я можу допомогти своїй країні?

Як я можу допомогти своїй країні? - фото

Кожен з нас зараз знаходить на фронті, хтось на передовій, хтось в ТРО, а хтось працює в тилу, підтримуючи економіку країни. І кожен з нас важливий, адже навіть наші маленькі дії роблять свій великий внесок у перемогу! Володимир Зеленський у своєму звернені сказав:

Цитата Зеленського В.О. - фото

Тому ми всі повинні продовжувати працювати на своїх місцях. Лікарі повинні продовжувати лікувати, діти повинні продовжувати вчитися, а батьки їх виховувати, баристи повинні варити каву, будівельники – будувати, а кухарі – готувати.

 

Що ще я можу зробити?

 

  • Підтримати українську армію та перевести кошти на рахунок міжнародного благодійного фонду «Повернись живим»
  • Долучитися до волонтерства: переводити кошти до волонтерських фондів, допомагати тим, хто займається волонтерством, наприклад, сортувати речі у волонтерських центрах або з’єднувати людей, яким потрібна допомога з волонтерами.
  • Вступити до лав Тероборони. Дізнавайтеся адресу найближчого ТЦК у вашому місті: https://sprotyv.in.ua.
  • Не поширювати в соціальних мережах інформацію про рух українських військових. Якщо володієте інормацією про місце знаходження ворожої техніки та окупантів — повідомляй про це ЗСУ через чатбот єВорог.
  • Не розповсюджувати фейкову та неперевірену інформацію. Читайте тільки офіційні ЗМІ.
  • Підтримувати економіку країни: продовжувати користуватися звичними для себе товарами та послугами, підтримуючи український бізнес, а підприємцям в свою чергу сплачувати податки та виплачувати зарплату робітникам.

ЗСУ - фото

 

Робота бізнесу в Україні зараз одна з найважливіших джерел підтримки економіки країни, про це також зауважив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю українським ЗМІ: «Економіка повинна запуститися. Без неї грошей на нашу армію, до речі, не буде і це головне». Тому ми також робимо все можливе для того, щоб підтримати економіку та наблизити нас до перемоги.

 

Як Parfum City допомагає країні?

 

  • З перших днів війни наша команда займається волонтерством. Ми допомагаємо дитячим будинкам, притулкам, щодня готуємо та відзвозимо обіди для військових.
  • Ми відновили роботу магазину, щоб наші працівники могли продовжувати працювати, а наші клієнти вчасно отримували якісні товари.
  • Ми сплачуємо податки та платимо зарплату нашим працівникам.
  • Частину прибутку ми щодня переводимо на допомогу ЗСУ. Тому придбавши в нашому магазині будь-який товар ви також робите вклад у допомогу.

Волонтерство - фото

 

Продовжуємо працювати на перемогу! Слава Україні!

 

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!