Kilian - розкіш і велич ароматів від популярного бренду

Kilian - розкіш і велич ароматів від популярного бренду - фото

Думаємо, що на сьогоднішній день вкрай важко знайти людину, яка хоча б один раз не чула про вишуканий парфумерний бренд Kilian. Їх надзвичайної краси аромати підкорюють настільки сильно, що відмовити собі в насолоді стати володарем хоча б одного флакончика цієї марки практично неможливо.

 

Шлях від співробітника великих парфумерних компаній до власної марки.

 

Історія бренду насправді починається ще кілька десятиліть тому, коли маленький Кіліан Хеннессі проводив величезну кількість часу на сімейному виробництві алкогольних напоїв, насичувався атмосферою змішання різноманітних запахів. Будучи нащадком величезної імперії, молодий чловік прийняв рішення знайти власний шлях і створювати не коньячні букети, а парфумерні.

 

Виїхавши з сімейного гнізда, Kilian Hennessy почав вивчати духи в університеті Сорбонни. І це навіть незважаючи на те, що спеціалізація факультету, на якому він значився була лінгвістика. Трохи пізніше визначаючи тему для своєї дипломної роботи, він вибрав семантику нюху. В цей час молодий чоловік став відвідувати курси парфумерів в Парижі і познайомився з президентом Christian Dior Parfums. Це знайомство і стало в якійсь мірі основоположним моментом в парфумерної кар'єрі майбутнього гуру ароматів.

 

Завершивши навчання в Сорбонському університеті, Кіліан приступив до роботи в будинку Firmenich. Успішно пройшовши стажування і продовживши свій шлях тут, він став розвивати свій талант і переймати величезний досвід кращих майстрів. Потім була робота над колекціями для найвідоміших і популярних будинків, таких як: Christian Dior, Paco Rabanne, Alexander McQueen і Giorgio Armani.

 

Зрозуміло, амбіції і талант Киліана не знаходили свого повного відображення і шляхів для реалізації у співпраці з іншими компаніями. Так, в 2006 році знайшов власний варіант висловлювати свою свободу, філософію і думки - заснувати власну парфумерну марку.

 

Бренд Kilian презентує парфуми, які вбивають наповал.

 

Перша колекція ароматів марки була представлена ​​світу в 2007 році. І не складно здогадатися, що вона повністю складалася з особливих і величних композицій. Усім шанувальникам і представникам світу парфумерії відразу стало зрозуміло, що в питаннях побудови пірамід і наповнення ароматів Кіліан йде проти течії і врозріз із загальноприйнятими трендами. У тому числі підтвердженням цьому служить факт того, що абсолютно всі аромати створені в категорії унісекс.

 

Kilian fragrance стаття - фото

 

Бренд Kilian в цілому і його аромат не співзвучні десяткам інших, вони повністю самобутні і оригінальні.

 

Колекція L'Oeuvre Noire.

 

Оксамитові ноти ароматичних пірамід розкриваються загадковими, ваблячими і яскравими мотивами. Ідея створення колекції була навіяна забороненою любов'ю і вона повністю відповідає цій концепції. Відкриваючи флакон і роблячи перший "пшик", створюється враження, що на місто опускається в'язка темрява, яка огортає все навколо своєю глибиною і таємничістю. У парфумах з колекції L'Oeuvre Noire можна простежити вишукані мотиви парфумерних творінь 19 століття, тут класика поєднується з зухвалим духом сучасності, нескінченні інтриги з неймовірною лаконічністю.

 

У колекцію входять:

  • Love, Don’t Be So Shine
  • Straight To Heaven, White Crystal
  • Liaisons Dangereuse, Typical Me
  • Back To Black, Aphrodisiac
  • Prelude To Love, Invitation

 

Одним з найпопулярніших серед цієї колекції можна назвати перший в списку аромат.

 

Love, Don’t Be So Shine — це життєрадісний парфум, який сповнений невинності першої закоханості. Гармонія абсолюту флердоранжа вражає з першої секунди, слідом за ними вступають запашна жимолость і бархатиста троянда, солодкий акорд маршмеллоу. Чуттєвості туалетній воді Кіліан надає її бурштинова основа.

 

Kilian Love, Don’t Be So Shine стаття - фото

 

Колекція In The Garden Of Good And Evil.

 

Наступна серія ароматичних композицій бренду була присвячена одвічній біблійній історії про Єву. Тільки ось в інтерпретації Киліана вона - господиня положення! Змій наївно вважав, що зможе обдурити молоду і чарівну леді, проте в альтернативній версії ситуація склалася кардинально інакше. Єва повністю контролювала все, що відбувається і вміло маніпулювала протилежною стороною конфлікту. Слоган колекції говорить: "Коли я гарна, я дуже-дуже хороша, але коли я погана, я ще краще."

 

Kilian Good Girl Gone Bad стаття - фото

 

Саме таке відчуття дарує головний аромат колекції Kilian Good Girl Gone Bad. Це вихор сміливих фруктових акордів, який розливаються в райському саду. У той же самий час, композиція просякнута чистотою і невинністю нот абрикоса, травневої троянди і флердоранжа.

 

Також в колекцію входять аромати: Forbidden Games, Playing With The Devil і Voulez-Vous Coucher Avec Moi.

 

Колекція Addicted State Of Mind.

 

Складно не піддаватися спокусі, але якщо це аромати Кіліан, особливо з серії Addicted State Of Mind можна зробити виняток. Парфум не повинен стримувати, він повинен служити мостом або вашим провідником в новий світ, світ мрій і таємничості. У колекцію входять чотири спокусливих композиції, чотири захоплюючих дух пригоди: Light My Fire, Intoxicated, Smoke For The Soul, Vodka On The Rocks. Вони огортають гіркотою і чуттєвістю нот зеленого кардамону, тютюну, мускатного горіха і надзвичайного акорду паленої берези.

 

Kilian Intoxicated стаття - фото

 

Зірка серії, безумовно - це Kilian Intoxicated. Він розливається глибокими і бархатистими переливами, де бадьорить і дражливий акорд кави зливається з зеленим кардамоном, розкішним мускатним горіхом і теплою, пряної корицею.

 

Колекція Arabian Night.

 

Перенестися в світ тисячі і однієї ночі пропонує не тільки парфумерний будинок Кіліан, але їх духи особливі. Привабливість і пікантність ароматів дозволяє зануритися в атмосферу чарівної подорожі, в якому буйствують яскраві фарби і насичені запахи. Пряні акорди чутні з усіх боків, від них не сховатися і, головне, не виникає такого бажання. В чому секрет? В надзвичайної гармонії та краси ароматичних пірамід. У тому, як вони перегукуються з вашим світом, вашою індивідуальністю.

 

Колекція включає п'ять парфумів:

  • Pure Oud
  • Rose Oud
  • Incense Oud
  • Amber Oud
  • Musk Oud

 

Kilian Pure Oud стаття - фото

 

На окрему увагу заслуговує Kilian Pure Oud, який став на чолі всієї колекції і дав їй початок. Вдихаючи перші ноти цієї композиції відразу стає зрозуміло, що вона буквально переплітається з дорогоцінних східних ефірів. Аромат зачаровує, волає до потаємного і магічного. Змішання дерев Агар і Гуаяк панує в цій теплій піраміді, шафран надає їй якоїсь терпкості. А довгограючі ноти бальзаму копів і наргамот надають сили звучанню.

 

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми від Tom Ford - унікальність і вишуканість".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!