Шкіряний акцент - аромат якості. Повернемося до витоків

Шкіряний акцент - аромат якості. Повернемося до витоків - фото

Шкіряні аромати - це дух аристократизму і абсолютний знак якості. Адже в усі часи шкіряний одяг і аксесуари вважалися розкішшю і недосяжністю для широких верств населення. У наш час вироби зі шкіри так само цінуються, хоча і стали більш доступними для людей. 

 

Історія говорить про те, що цікавість до парфуванування шкіряних виробів з'явився неспроста. Запах мускусу ніколи не мали багато шанувальників, тому, щоб його приховати, використовували різноманітні дубильні речовини. В якості сировини для шкіряних духів Здавна використовувався березовий дьоготь, дуб, ялівець, і до цього дня перераховані рослини є акцентами багатьох парфумів.

 

Духи з шкіряним ароматом не можна назвати найпопулярнішими, але однозначно вони є одними з найбільш екзотичних. Часто в такі парфуми включають нотки тютюну або запах обвугленою деревини - погодьтеся, неабияк ?! Відразу спливає картинка: великий будинок, камін, м'які крісла, сигара і невелике коло друзів, з якими в атмосфері багатого комфорту і беззаперечного гостинності можна обговорити останні новини.

 

Запах успіху і впевненості

 

Основна частина асортименту шкіряних ароматів призначена для сильної половини людства, тому що шкіряні акценти наповнені терпкістю і суворістю. Запах шкіри в першу чергу асоціюється з успішністю, упевненістю і мужністю. Саме такі якості свого володаря підкреслить парфум, який неодноразово очолював списки кращих шкіряних ароматів для чоловіків. Я говорю про Carolina Herrera CH Prive - запах, який не залишить байдужим нікого. Завдяки «CH Prive» ви зможете заявити про себе, як про чоловіка, який знає чого хоче, і знає, як цього досягти.

 

Carolina Herrera CH Prive стаття - фото

 

Для того, щоб розповісти про багатогранність свого характеру, не обов'язково про це говорити - буде досить вашого парфуму. Шкіряні аромати для чоловіків - це брутальність і владність, але в той же час інтелігентність і освіченість. Дуже добре підходить під цей опис одеколон Tom Ford Ombre Leather 16. Завдяки цьому аромату ви справите незабутнє враження, як на ділових партнерів, так і на жінку, розташування який ви хочете домогтися.

 

Tom Ford Ombre Leather 16 стаття - фото

 

Ніжна грубість

 

Раніше шкіряні запахи духів вважалися виключно чоловічими. Зараз цей сегмент ароматів розширюється, але не втрачає своєї елітарності. Великої різноманітності вдається домогтися завдяки тому, що запах шкіри в поєднанні з іншими компонентами дає завжди різні і часто несподівані нові відтінки.

 

Недовго після появи духів з акцентом ароматизованої шкіри для чоловіків, почали створювати парфуми із запахом шкіри жіночі та унісекс. Уже не перший рік очолює тренд маскулінності в жіночих образах, і це стосується не тільки одягу, але і парфуму. Ідеальний приклад - Montale Aoud Leather. Цей парфум є одним з кращих шкіряних ароматів. Він залишає шлейф недомовленості і принадності.

 

Montale Aoud Leather стаття - фото

Завдяки своїй експресивності і пристрасності духи Mancera Wild Leather входять в топ шкіряних ароматів. Запах «Дикої шкіри» приваблює своєю небезпекою і багатогранністю. Наскільки він насторожує своєю непередбачуваністю і грубістю, рівно настільки він і привертає; його хочеться розгадати і підкорити. Шкіряні аромати для жінок мають ще більш таємничої сили, ніж чоловічі, тому що з'єднують в собі ніжність квітів і незворушність тютюнового запаху.

 

Mancera Wild Leather стаття - фото

Який би ви аромат з шкіряною категорії не вибрали, будьте впевнені, що це завжди запах якості!

 

Читайте на Parfum City: "Деревні парфуми - запах свободи, натхнення і умиротворення"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!