Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Червона помада — символ перемоги

Червона помада — символ перемоги - фото

 

З чим у вас асоціюється червоний колір? Ми звикли до того, що червоний відтінок на устах — це символ сили, пристрасті, жіночності та рішучості. Але мало хто знає, що у часи Другої світової війни цей колір і саме червона помада були символом нескореності, свободи та перемоги.

 

З чого все починалося?

 

Першою революціонеркою, що змінила думку про те, що червона помада виглядає вульгарно та зухвало була Елізабет Арден. У 1912 році в Нью-Йорку пройшов марш за право жінок брати участь у виборах. Жінки,які виступали у цьому марші були нафарбовані червоною помадою торгової марки Елізабет Арден. Тоді червона помада стала символом фемінізму.

 

Суфражистки - фото

 

Червона помада — символ віри в краще

 

З роками червона помада набирала популярності та все частіше з'являлася в косметичках жінок. А в 1941 році червоний став символом перемоги та патріотизму, а червона помада стала обов'язковим атрибутом для жінок, які служили в армії США. Елізабет Арден, на замовлення американського уряду, створила спеціальний відтінок помади та лаку для нігтів – Montezuma Red. Цей відтінок вдало поєднувався з окантуванням на військовій формі та підкреслював її. А у Великій Британії прем'єр-міністр Вінстон Черчилль підтримував видавання помади за потребою, а не за талонами.

 

Елізабет Арден - фото

 

У той час коли уряд усіх країн-союзниць підтримував популяризацію червоної помади серед жінок, Гітлер ненавидів червону помаду та навіть заборонив її виробництво. По-перше, тому що вона була символом перемоги для його супротивників, а по друге він вважав, що арійські жінки не мають “бруднити” своє обличчя косметикою.

 

Так червона помада стала новим символом протесту проти німецької окупації та символом патріотизму та перемоги. Про це заявляють навіть рекламні гасла того часу: "Жодна помада не виграє війну. Проте вона символізує одну з причин, чому ми боремося, — дорогоцінне право жінок бути жіночними й прекрасними за будь-яких обставин."

 

Зараз червона помада є в кожній жіночій косметичці та вважається символом краси та елегантності. На нашому сайті Parfum City ви можете вибрати ідеальний відтінок червоної помади, який підійде саме вам.

 

ТОП - 3 червоні помади від Kiko Milano

Kiko Milano - фото

Kiko Milano Smart Fusion Lipstick

Відтінок: 453 Vibrante Red

Особливості:

  • кремова обволікаюча текстура;
  • стійкість до 10-ти годин;
  • сяючий фініш.

 

Kiko Milano Lost In Amalfi

Відтінок: 06 Cherry Juice

Особливості:

  • рідка кремова текстура;
  • має матовий оксамитовий фініш;
  • стійкість до 8-ми годин.

 

Kiko Milano 3D Hydra Lipgloss

Відтінок: 15 Cherry Red

Особливості:

  • ніжна не липка консистенція;
  • висока стійкість;
  • має блискучий фініш.

 

Попри те, що червоний вже давно не є символом патріотизму та свободи, у нас є привід знову нанести червоний на губи та заявити, що ми проти фашистського режиму росії.

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!