Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Об’єднані метою: як українські бренди допомагають наблизитись до перемоги

Об’єднані метою: як українські бренди допомагають наблизитись до перемоги - фото

Зараз всі українці, як ніколи, об'єдналися та працюють як єдиний потужний механізм, з однією метою — наблизити країну до перемоги! "Поза війною" не залишились й українські дизайнери. Бренди перепрофілюють свої виробництва на потреби армії, збирають кошти на допомогу ЗСУ та створюють патріотичні колекції.

 

Як українські бренди працюють під час війни?

 

ANDRE TAN

Знаменитий український дизайнер Андре Тан, перепрофілював свій бренд під умови війни і тепер замість жіночих суконь шиє бронежилети, флісовий одяг та чоловічу спідню білизну для військовим. Щодня близько 300 швачок відшивають 500 одиниць одягу. Компанія відправила понад 16 000 речей військовим в різні міста україни. Також бренд створив колекцію патріотичних футболок #standwithukraine. Всі кошти з продажу футболок ідуть у «Фонд Маша» — допомога жінкам, дітям та людям похилого віку, які постраждали від війни.

Бренд ANDRE TAN - фото

O.TAJE

O.TAJE (раніше Siyai) – український бренд трикотажного одягу для жінок. У звязку з тим, що назва Siyai (похідна від комбінації імен засновниць Анастасії та Яни) співзвучна до російського "сияй", бренд прийняв рішення змінити назву на близьку до душі – O.TAJE (трикотаж). Під новою назвою бренд випустив нову колекцію патріотичного одягу "Сила. Правда. Воля”. Виручені кошти йдуть на допомогу ЗСУ. За два місяці бренд зібрав та передав вже понад 250 000 грн.

Бренд O.TAJE - фото

keepstyle

У перших тиждень війни харківський бренд keepstyle у повному складі змушені були виїхати з Харкова та перевезти своє виробництво до Чернівців. На початку весни keepstyle презентували капсульну колекцію «Ми з України»: худі. світшоти, футболки та хустки з патріотичними принтами. 95% прибутку від продажів переводять на підтримку ЗСУ, а 5% на підтримку команди.

Бренд keepstyle - фото

Dodo Socks

Український бренд шкарпеток Dodo Socks створили колекцію шкарпеток "До перемоги". Також в асортименті є пазли та наліпки з патріотичним дизайном. Прибуток з продажу віддають у фонд "Повернись живим". Компанія зібрала вже 4,1 млн грн для української армії та 100 000 грн медичному батальйону “Госпітальєри”.

Бренд Dodo Socks - фото

One by One

Український бренд жіночого одягу One by One з перших днів війни шиють флісовий одяг, білизну, бронежилети та плитоноски для військових. Нещодавно асортимент бренду поповнився новим патріотичним одягом та взуттям з колекції «Ukraine is». Зібрані кошти One by One направляють на допомогу армії.

Бренд One by One - фото

 

І це тільки частина брендів, які працюють на перемогу, уявляєте яка потужна сила у нас є? Тож купувати нові речі можна й потрібно навіть у такі непрості часи. По-перше, новий одяг допоможе підняти настрій, а по-друге, ви підтримаєте економіку країни та дасте змогу таким брендам надавати ще більше допомоги для ЗСУ. Не варто забувати й про те, що нам знадобляться стильні образи, аби святкувати перемогу!

 

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!