Одеколон: новий аналог "Червоної Москви" або розкішний аксесуар

Одеколон: новий аналог "Червоної Москви" або розкішний аксесуар - фото

У сучасному світі серед парфумерії відомими варіантами концентрації можна назвати духи, парфумовану воду і туалетну воду. А ось що таке одеколон і чим він характерний знають далеко не всі, особливо жінки, адже серед ароматної продукції для них цей варіант зовсім не популярний.

 

Історія одеколону від А до Я.

 

Eau de Cologne або одеколон - це вид ароматичних композицій, який складається з тих самих запашних речовин від 2% до 5% і спеціального парфумерного 70-ти відсоткового спирту. Створив його парфумер з Італії на ім'я Йоган Марія Фаріна. Перекладається це назва дослівно як "кельнськая вода" з французької мови, а отримав його одеколон в честь німецького міста Кельн.

 

Насправді у одеколону досить цікавий шлях: винайшов його італієць, проводився він у Німеччині в районі Філадельфія, а свою першу популярність він отримав ніде інакше, як у Франції. Спочатку він застосовувався як лікарський засіб, чудодійний еліксир від багатьох хвороб. І коли в 1810 році Наполеон Бонапарт зажадав розкрити рецептуру всіх лікарських засобів, одеколон був переведений в категорію парфумерних засобів. Адже їх рецептуру оприлюднити не можна було, її приховували за дверима з сімома замками. Тому рецепт оригінального, самого першого одеколону досі зберігається як таємниця сімейства Фаріни. Також спочатку одеколони випускалися виключно у флаконі без спрею, і тільки в момент так званого "переходу" в іншу категорію над формою їх випуску теж стали експериментувати.

 

Нова Зоря Червона Москва стаття - фото

 

Що ж стосується ієрархії загальновідомих видів парфумерії, то предмет нашої сьогоднішньої розмови знаходиться нижче духів, парфюмированной і туалетної води, тому що вважається самим легким, та й випускається в більшості своїй тільки для чоловіків. А значить і орел споживання значно звужується.

 

Напевно, ви хоча б раз чули вислів "потрійний одеколон" як символ далеко не найкрасивішою і гармонійної композиції, навіть більше того в розумінні засоба, за допомогою якого можна припекти ранку. Однак насправді це ароматна композиція, яка включає в себе три масла: лимонне, бергамотове і неролі. Виходячи з цього стає зрозуміло, що одеколон за фактом річ ​​унікальна, самостійний твір парфумерного мистецтва і особливий винахід. Тому і для чого потрібен сучасний одеколон теж стає відразу ясно, звичайно ж, він використовується в якості аромату. 

 

У чому полягає відмінність одеколону від такої популярної туалетної води, яку теж люблять чоловіки?

 

Авжеж, вже стало зрозуміло, що найбільша відмінність цих двох видів парфумерії в концентрації запашних речовин. Так, в туалетній воді їх зміст складає близько 8-15% і спеціальний спирт при цьому використовується теж більш концентрований - 80%. Відповідно, і глибина аромату відрізняється у цих двох концентрацій. Ті чи інші ноти можуть розкриватися з більшою силою в туалетній воді і навпаки менше в одеколоні.

 

Нова Зоря Тет-А-Тет стаття - фото

 

А ось якщо говорити про стійкість композицій, можна сказати, що те, чим відрізняється туалетна вода від одеколону не робить сильний вплив на якість товару. Одеколон як вид парфумерії може бути також дуже стійким, триматися на шкірі довгі години і на одязі навіть до кількох діб.

 

Проте, дуже велика різниця є між духами і одеколоном. Здавалося б, і один, і другий варіант - парфумерний твір. Так чому ж все таки відрізняються парфуми від одеколону, що може бути вирішальним при виборі? По-перше, концентрація ароматичних речовин набагато сильніше в парфумах, а отже їх запах максимально насичений. Найбільше відкриваються ноти шлейфу, тому духи звучать довше всіх інших варіантів парфумерних творів.

 

Правила користування парфумами в концентрації одеколон.

 

Як і будь-який інший аромат, одеколон потрібно наносити на себе не по половині флакона за раз, і навіть не по чверті. Щоб зрозуміти як користуватися одеколоном, досить дізнатися де на тілі людини знаходяться пульсуючі точки: внутрішня сторона колін, внутрішня сторона ліктів, область за вухами, улоговинка між ключицями і зап'ястя.Саме в ці точки потрібно наносити аромат, навіть не дивлячись на те, що вміст ароматичних речовин в даному виді парфумерії досить невеликий.

 

Нова Зоря ОЖен

 

Тепер ви знаєте більше про одеколон, в чому його особливість, як він з'явився і як правильно користуватися одеколоном, а значить ви можете зробити свої висновки і, можливо, спробувати його як основний свій аромат. Тим більше, що сучасні бренди парфумерії пропонують досить велику кількість різних варіантів, смачних і гармонійних.

 

Читайте на Parfum City: "Парфумована і туалетна вода: схожі і різні особливості".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!