Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Пачулі в парфумерії: аромат, який завжди хочеться повторити

Пачулі в парфумерії: аромат, який завжди хочеться повторити - фото

 

Говорячи про парфуми з ароматом пачулі, не можна дати якесь конкретне визначення їх запаху, але одне можна сказати напевно: парфуми із цим компонентом досить стійкі та мають глибокий привабливий шлейф.

 

Завдяки багатогранності запаху пачулей (пікантна пряність, освіжаючі й надихаючі деревні ноти, тонкі ненав'язливі фруктові аромати) парфуми із цією складовою композиції відносять, в основному, до фруктової, квіткової, східної та шипрової родин.

 

Пачулі - це тропічна рослина, яка здавна використовується в парфумерії, в тому числі й для створення ефірних масел. Одна з багатьох переваг цього ароматного компоненту полягає в тому, що його відносять до афродизіаків. Тому яким би парфумам із запахом пачулі Ви б не віддали перевагу, непоміченими Ви не залишитеся точно.

 

Зухвалість та манери в одному флаконі

 

Модні нині аромати-унісекс (більшість із них) обов'язково містять в собі пачулі - та виграють двічі. Tiziana Terenzi Kirke - це про впевненість та готовність піти на ризик, але в той же час про деяку аристократичність і вишуканість манер.

 

Деревно-пряний аромат чоловічого Kilian Straight To Heaven White Cristal безсумнівно приверне до себе увагу справжніх цінителів парфумерної індустрії! Свіжість кедра та солодкість мускату в поєднанні дають зрозуміти навколишньому світу, що Ви знаєте, чого хочете і завжди реалізуєте задумане. Зберігаючи при цьому порядність та всі правила етикету комунікацій.

 

Kilian Straight to Heaven White Cristal з пачулі - фото

 

Ароматів багато не буває

 

Незважаючи на величезну різноманітність асортименту ринку парфумів, жіночих ароматів все ж більше, ніж чоловічих. Можливо, причиною тому є багатогранність жіночої натури та її мінливість. Адже у кожної дівчини є як мінімум два аромати. А, враховуючи, що останнім часом люди цікавляться парфумерним етикетом та все частіше його дотримуються, кількість ароматів на туалетних столиках збільшується.

 

Багато ТОПових списків жіночих ароматів з пачулями очолює (або входить в перші ряди) Tom Ford Black Orchid. Цей аромат обирають непередбачувані й сексуальні жінки, які знають, в чому їхня сила, та легко нею користуються, маніпулюючи свідомістю людей. Варто тільки з'явитися поруч із володаркою таких парфумів, чоловіки миттєво трапляються на гачок.

 

Tom Ford Black Orchid з пачулі - фото

 

Природна чарівність у поєднанні з пачулями - стовідсоткове попадання

 

Як уже згадувалося, пачулі в парфумах - справжній афродизіак, а значить - всі аромати з цим компонентом безсумнівно будуть викликати бажання й звертати на себе увагу. Jean Paul Gaultier Scandal - для сміливих жінок, оскільки він буквально епатує навколишній світ своєю напористістю та впевненістю. Якщо Ви хочете стати королевою будь-якого заходу і не пощадити пару-трійку чоловічих сердець, вибирайте для таких цілей «Scandal».

 

Jean Paul Gaultier Scandal з пачулі - фото

 

Montale Pure Gold - більш повітряні й класичні в порівнянні з двома попередніми, але вони так само сильно привабливі й «енергійні». Владність, вишуканість та манкість - це все про «Pure Gold». Такий аромат обирають жінки, які не сумніваються у своїй жіночій силі, непокірній харизмі, чуттєвості та в той же час тонкості душі.

 

Потрібно сказати, що всі парфумерні запахи, які мають у своєму складі масло пачулі, заявляють світові про Вас, як про людину із почуттям власної гідності, з непереможним характером і сильним темпераментом. Ціна на продукцію з ароматом тропічної рослини здатна приємно здивувати, особливо на сайті parfumcity.com.ua. Крім того, тут цікавий асортимент, кваліфіковані менеджери і приємні бонуси.

 

 

Читайте на Parfum City: "Як створити ідеальний образ на Хелловін"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!