Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Парфуми з амброксаном: історія про унікальність, силу та манкість

Парфуми з амброксаном: історія про унікальність, силу та манкість - фото

 

Аромат, що інтригує

 

Парфуми славляться різноманіттям та несподіваними поєднаннями ароматів. Одна із численних таємниць полягає в компонентах, які розкриваються по-різному в залежності від їх концентрації, а також від змішування з тими чи іншими компонентами.

 

Прикладом таких «загадкових» складових є амброксан, раніше більш відомий як амбра (продукт життєдіяльності кашалота). Але оскільки сучасний світ піклується про навколишнє середовище й збереження видів, в середині ХХ-го століття був синтезований замінник натурального компонента - той самий амброксан. І з вдячністю до творців (наукові фахівці компанії Firmenich) парфумерна індустрія зафіксувала їх у своїй історії.

 

Парфуми із турботою про природу

 

Парфуми з амброксаном, як правило, «знають собі ціну» не тільки завдяки унікальності своїх запахів, але й зважаючи на вміст найдорожчого синтетичного інгредієнта. Проте, вартість парфуму не повинна впливати на ваш вибір аромату, оскільки амбра (або її штучний замінник) кожному аромату додає неповторного шарму. Яскравим тому підтвердженням виступає Giorgio Armani Si - це історія про таємничість, привабливість та вишуканість. Завдяки навіть парі крапель цього аромату жінка буде залучати до себе увагу й закарбовуватися в пам'яті оточуючих надовго.

 Армані сі амброксан фото

 

Як уже згадувалося, амброксан в парфумах займає почесну роль. Продовжуючи говорити про жіночі аромати із цим компонентом, не можна не згадати Juliette Has A Gun Not A Perfume - це весняний денний парфум досить легкий, майже повітряний, він огортає полотном загадковості та романтичним настроєм свою володарку, а як наслідок - і все її оточення.

 

Запахи для сильних та сміливих

 

У ТОПовий список ароматів із амброксаном, безумовно, входять і чоловічі варіанти. Не дивлячись на те, що сильна половина людства трохи пізніше визнала силу парфумерних запахів і полюбила їх, зараз виробники ароматів із завидною завзятістю продовжують наповнювати асортимент чоловічої парфумерії та дивувати різноманітністю запахів.

 

Парфуми Versace Eros являє собою силу та могутність, надаючи відповідний настрій своїм власникам. Чоловіки, які знають своє місце в житті й непокірні перед будь-якими негараздами і труднощами життєвого шляху, віддають перевагу саме цьому аромату. Також не можна не згадати про прекрасне дизайнерське рішення флакона, яке тільки підкреслює посил аромату.

 

Аромат Versace Pour Homme Dylan Blue - це про непереможну силу, наполегливість, волю до перемоги та мужність. Інші визначення й описи цього запаху будуть зайві.

 Versace Pour Homme Ділан Блю амброксан фото

 

Парфуми, які пасуватимуть кожному

 

Амброксан в парфумах жіночих і чоловічих коротко обговорили, але також варто зробити акцент і на модній нині лінійці ароматів-унісекс. Сучасний світ радує крутими можливостями всіх без винятку, тому модні будинки вирішили йти в ногу із часом і почали випускати парфуми, які пасуватимуть кожному, незалежно від статі.

 

Парфум Escentric Molecules Molecule 02 унікальний ще й тим, що посилює індивідуальний запах людини, що в свою чергу допоможе в досягненні своїх цілей та завоюванні сердець.

 

Який би аромат із амброксаном ви не обрали, скільки б описів не прочитали, не зволікайте із придбанням парфуму із цим компонентом. Ви в будь-якому випадку залишитеся задоволені, оскільки він в кожний парфум привносить щось привабливе, аристократичне та унікальне. На parfumcity.com.ua є великий асортимент таких ароматів, тому підбирайте собі, коханим та близьким найкращі варіанти.

 

Читайте на Parfum City: "Подарунки чоловікам на 14 жовтня, які сподобаються кожному!"

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!