Парфуми з бергамотом - тонізуючий аромат вашої душі

Парфуми з бергамотом - тонізуючий аромат вашої душі - фото

 

Бергамот - це унікальна рослина, яку виведено шляхом селекції апельсина і лимона. На смак цей фрукт вийшов не зовсім приємним, але його ефірна олія, що добувається зі шкірки, листя, квіток і навіть пагонів цього фрукта, знайшло для себе широке застосування в харчовій промисловості, в медицині та стало активно використовуватися в парфумерії.

 

Як рослина використовується в парфумерії? 

 

Бадьорий і свіжий букет бергамота також відрізняється квітково-фруктовими лініями, тому він активно використовується в парфумерії ще з початку 17 століття. Таким чином, виробляючи різні парфуми, бергамот активно застосовується в якості основного або додаткового аромату для виробництва чоловічої та жіночої ароматної продукції з освіжаючими й терпкими ароматами. Також слід зазначити, що ефірна олія, отримана з чарівних квіток даної рослини, здатна ефективно заспокоювати, саме тому парфуми з бергамотом тонізують, дарують впевненість і прекрасний настрій.

 

Найкращі духи з бергамотом у 2020 році?

 

Всі парфуми, що містять в собі пахощі цього італійського фрукта перерахувати неможливо, але ми змогли виділити найпопулярніші парфуми з бергамотом для жінок:

 

Elizabeth Arden Green Tea - туалетна вода з особливим освіжаючим запахом, вона здатна тонізувати в найспекотніші дні. Потік бадьорості забезпечує верхній букет, в ньому укладено вдале поєднання цитрусових елементів, ланкою що спрямовує тут є бергамот.

 

Elizabeth Arden Green Tea стаття - фото

 

Gian Marco Venturi Woman - туалетна вода з освіжаючим, ненав'язливим букетом цитрусових, який присутній в верхніх відтінках. Серце даного парфуму наповнене ніжними ароматами квітучого ірису, лотоса і глоду, що робить аромат дуже пікантним. Ці вишукані парфуми із запахом бергамоту здатні подарувати весняний настрій не тільки вам, але і всім оточуючим.

 

Gian Marco Venturi Woman стаття - фото

 

Chanel №19 - ніжна і легка квіткова композиція, яка вдало переплітається з ненав'язливими фруктовими лініями, укладена в якості привітання в цій приємній парфумованій воді. Ці парфуми здатні підкреслити воістину легкий весняний образ, створити навколо вас романтичну атмосферу.

 

Chanel №19 стаття - фото

 

ParfumCity пропонує найкращий вибір в сегменті парфуму з бергамотом від найвідоміших і перевірених часом світових брендів.

 

Читайте на Parfum City: "Парфуми з нотами конвалії"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!