Парфумована і туалетна вода: схожі і різні особливості

Парфумована і туалетна вода: схожі і різні особливості - фото

 

Зовнішній вигляд людини включає в себе багато різних складових, важливе місце серед яких займає аромат. Він на рівні внутрішнього сприйняття, емоцій і вражень може багато що сказати про вас оточуючим людям. І що найважливіше дає можливість скласти про вас персональну думку позитивну або навпаки з великою перевагою в негативну сторону.

 

Процес підбору свого парфуму також складний, як і вибір відповідної стрижки або макіяжу за типажем, кольорового типу. Однак, є базовий нюанс, який дає початок шляху в пізнанні ароматів і, в тому числі, обрання своєї композиції. І цей базовий нюанс - це концентрація аромату. У цьому питанні потрібно розуміти, чим відрізняється парфумована вода від туалетної, наскільки насиченими є різні типи ароматів і багато іншого. Так що приступимо.

 

Базові варіанти концентрації ароматичних композицій.

 

Серед загальноприйнятих концентрацій в парфумерної індустрії виділяють чотири варіанти.

 

       1.Духи - вони ж Parfum, Perfume - найбільш концентрований вид з точки зору змісту есенцій і масел. А точніше 20% - 40% зі ста в спирті концентрацією в 90%. Духи відрізняються сильно вираженим і насиченим запахом, вони найбільш стійкі і шлейф таких ароматів зберігається найдовше, навіть досягаючи позначки в кілька діб. Цей вид ароматів рекомендується використовувати в холодні пори року або для виходу на вечірні заходи.

 

Chane l№5 Parfum стаття - фото

 

       2.Парфумована вода або ж Eau De Parfum (EDP), в якій міститься близько 15 - 20% запашних компонентів в тому ж 90% -ному спирті. Такий вид парфумерії багато фахівців називають ще й денними духами або туалетними. У парфумованій воді максимально вираженими є серця, а ось шлейф вже не такий довгограючий. У денний час доби і теплу пору року цей варіант сміливо можна використовувати, але тільки в розумних кількостях.

 Maison Francis Kurkdjian Eau De Parfum стаття - фото

 

       3.Туалетная вода позначається також як Eau De Toilette (EDT) і знаходиться третій в градації парфумів. Це максимально легкий варіант, який спочатку створювався як "літня" альтернатива важким духам. Що стосується змісту ароматичних речовин, то в туалетній воді їх від 8 до 15%, при цьому використовується спирт 80 відсотків. У ній яскраво виражаються верхні ноти і досить помітними є ноти серця.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette стаття - фото

          4.Одеколон - найменш концентрована парфумерія, назва якої в оригіналі Eau De Cologne (EDC). У його склад входить всього 5% запашних речовин, які розчиняються в 70 або 80% спирті. Цей вид парфумерії вважається більше чоловічим, тому і властивості має відповідні.

 

Так, насправді різних видів ароматів більше, адже їх ділять ще і по групах, родин. Але основа-основ - це все таки концентрація ефірних масел і екстрактів. При достатньому розмаїтті найпопулярнішими і затребуваними сміливо можна назвати тільки парфумовану і туалетну воду. Тому далі більш детально поговоримо саме про них.

 

Одвічне питання: парфумована або туалетна вода - що краще вибрати.

 

Безперечно, щоб зрозуміти, який варіант буде більш доречним для вас при конкретних обставинах, потрібно знати які якості ви хочете отримати від тієї чи іншої композицій.

 

Так, туалетну воду можна назвати трохи менше стійкою через відносно невеликий зміст масел і екстрактів. Але це не зовсім точне твердження, адже в той же момент туалетна вода може звучати набагато довше. Хоча одна відмінність є аксіомою - парфумована вода звучить яскравіше і виразно, завдяки тому, що в ній дуже сильно відкриваються ноти шлейфу. Тому, якщо ви бажаєте сильно випромінювати парфум, то в питанні "що краще туалетна вода або парфюмированная вода?" відповідь проста - другий варіант.

 

Про найважливіше відмінність цих двох концентрацій ми вже сказали вище, але це далеко не все. Наприклад, туалетна вода вважається найбільш придатною для щоденного використання, адже вона легка і ненав'язлива. Особливо спекотним літом, коли шкіра сильно нагрівається і ароматичні речовини разом з нею, а значить можуть бути занадто помітними і навіть неприємними. І тут на допомогу вам можуть прийти новинки туалетної води, які в достатній кількості представлені на нашому сайті, щоб урізноманітнити ваш парфумерний гардероб.

 

Givenchy Ange Ou Demon стаття - фото

 

Також, важливо враховувати які аромати вам подобаються. Мається на увазі, які групи і ноти здаються вам найбільш гармонійними, ідеально поєднуються з вашим образом і є навіть просто найпривабливішими для нюху. Якщо це, наприклад, східні і пряні композиції з сильним характером і виразним звучанням, тоді найкращий варіант для вас - парфумована вода. А ось ніжні, квіткові і фруктові аромати з відчутним, але легким звучанням часто представлені в туалетній воді. У їх число входить найкраща на думку десятків тисяч жінок туалетна вода Givenchy Ange Ou Demon або Chanel №19.

 

Chanel №19 стаття - фото

Мабуть єдина повна схожість парфюмированной і туалетної води полягає в тому, що сучасні виробники дуже часто пропонують один і той же аромат в обох варіантах. Піраміда таких композицій абсолютно ідентична або може мати лише кілька відмінностей в плані співвідношення всіх компонентів - одного може бути більше в складі, іншого менше.

 

І наостанок, хотілося б уточнити, що важливим критерієм буде те місце і випадок при якому ви будете носити певний аромат. В офіс або на прогулянку по річці днем, до басейну і в багато інших місць використання парфумованої води буде моветоном. У свою чергу вечірка на даху або навіть в приміщенні, похід в театр та інше має на увазі якраз таки використання парфумованої води. Насправді навіть сама популярна туалетна вода не матиме потрібного успіху в поєднанні з вечірньою сукнею.

 

Читайте на Parfum City: "Надихаючий образ - магія або навик?".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!