Як пахне король квітів? Все про парфуми із жасмином

Як пахне король квітів? Все про парфуми із жасмином - фото

Жасмин - це справжній афродизіак. З давніх-давен саме цю квітку вважають символом любові та чистоти. Вже давно жасмин є невід'ємною частиною практично кожного аромату: десь він стає основою і його практично не чутно, а десь - головним героєм серед всього торжества запахів.

 

Король квітів зайняв місце в серці кожної країни світу, проте найсильніше його люблять на Сході. Наприклад, в Індії плетуть гірлянди для почесних гостей та весільні вінки, які закріплюють узи любові. А ось у Китаї жасмин більше вживають в їжу. Вважається, що жасмин має лікувальні властивості. Зазвичай квітку додають в чай, щоб завжди бути бадьорим духом та тримати в тонусі весь організм.

 

Так як же пахне цей всіма улюблений король квітів? Давайте з'ясовувати.

 

Жасмин у складі парфумів

 

Як вже згадувалося, жасмин - це найсильніший афродизіак. Він пробуджує іскристе бажання як у жінок, так і у чоловіків. Крім ефекту збудження, квітка має властивість зниження стресу та омолодження. Натуральний екстракт не з дешевих, тому часто використовується в люксових ароматах. Король квітів поєднує в собі кілька запахів:

  • солодкий;
  • свіжий;
  • терпкий;
  • фруктовий. 

 

Вся парфумерія з ароматом жасмину вважається найстійкішою та приємною для сприйняття. І все ж, які вони, паруми з королем квітів?

 

Yves Saint Laurent Mon Paris

 

Yves Saint Laurent Mon Paris стаття - фото

 

Шипрово-фруктовий жіночий аромат приготував для вас екскурсію по Парижу. Прогуляйтеся по вулицях закоханих та відчуйте всю атмосферу неземного почуття. Запах просочений боязкими поглядами та чуттєвими дотиками, від яких по всьому тілу йдуть мурашки. Соковита полуниця і груша створюють солодкий початок, а мускус та ваніль закрутить вас у повільному та повітряному танці. Жасмин відповідає за звабливі аромати та закохані чоловічі погляди, а рожевий піон разом з квіткою апельсину створюють легку квіткову композицію. Не сумнівайтеся, з такими парфумами ви уб'єте всіх наповал!

 

Lacoste Pour Femme

 

Lacoste Pour Femme стаття - фото

 

Деревно-квітковий аромат для жінок складається з декількох інгредієнтів:

 

 1. Верхня нота. Біла фрезія, перець та яблуко заряджають енергією, наповнюють парфуми свіжістю.
 2. Нота серця. Квіткові мотиви фіалки та османтусу розкриваються в самій середині аромату, створюючи легкість та ніжність.
 3. Базова нота. Теплоту запаху забезпечують кедр та сандал, а лабданум відповідає за стійкість парфумів.

 

Унікальні парфуми із жасмином від Lacoste поєднують в собі елегантність та стиль. Вони являють всю жіночу безпосередність в одному флаконі. Такий аромат вирізняється з-поміж інших, його важко сплутати з іншими ароматами. Багато дівчат вважають ці парфуми ідеальними, тому їх сміливо можна помістити як топ-позицію у рейтинг представників парфумів із запахом жасмину.

 

Щоб зробити правильний вибір, ознайомтеся із складом обраних парфумів. Ви можете прочитати їх опис або зв'язатися з нашим менеджером. Консультанти підберуть бажані аромати та ознайомлять з діючими акціями.

 

Читайте на Parfum City: "Аромат-загадка: парфуми з мускусом"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 
 • Ольга (10.07.2020)

жду не могу

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!