Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Подарунок дівчині

Подарунок дівчині - фото

Дівчина, дружина, кохана, подруга, знайома - так багато ярликів, які можна повісити на стосунки. Однак бувають випадки, коли доводиться вибирати подарунок дівчині, зі статусом якої Ви ще не визначилися. Тому сайт Parfumcity.com.ua підготував для Вас кілька універсальних підказок при виборі подарунка, який сподобається будь-якої справжньої леді.

Дівчата - дивовижні істоти, вони здатні бачити прекрасне в усьому, дарувати ніжність цілому світу та створювати воістину приголомшливі речі. У кожній дівчині закладено величезне непереборне бажання творити. І з чого ж ці прекрасні німфи починають втілення даного бажання? Звичайно ж, із себе!

Саме тому універсальним подарунком, здатним задовольнити бажання будь-якої представниці прекрасної статі - є парфумерія та косметика.

Вибираємо концентрацію парфумерії

Концентрація парфумів - це відсоток ароматичних речовин, що містяться в ньому. Не дивлячись на те, що на сьогодні існує безліч різних концентрацій, прийнято вважати основними лише три категорії ароматів:

  • Parfum (парфуми) - продукт з найбільшим вмістом ароматичних речовин. Завдяки високій концентрації, духи набагато довше залишаються на шкірі, хоча і звучать досить приглушено. Духи в основному підходить для холодної пори року, вечірніх заходів, а так само для жінок старшого віку.
  • Eau de Parfum (парфумована вода) - концентрація ароматичних речовин у парфюмированій воді лише злегка відрізняється від парфумів. Звучання подібних ароматів інтенсивне та стійке. Такі парфуми підходять як для денного, так і для вечірнього туалету в холодну пору року.
  • Eau de Toilette (туалетна вода) - спочатку туалетна вода була дешевшою версією парфумів, так як вона містить найменший відсоток ароматичних речовин. На сьогоднішні ця концентрація є однією з найбільш популярних. Вона прекрасно підходить будь-якому віку. Її доречно використовувати для денного макіяжу в теплу пору року.
Концентрація парфумів стаття - фото

Вибираємо косметику

Косметика - справа делікатна й її вибір в більшості своїй залежить від уподобань, типажу та вікової категорії жінки. Але не час бити на сполох, Parfumcity.com.ua підібрав для Вас кілька прикладів косметики, що є актуальною у будь-яких умовах:

  • Палітра тіней або консилерів - у палітрах часто знаходяться всі найпопулярніші кольори в макіяжі, або відтінки, що відмінно поєднуються та доповнюють один одного. Тому, подарувавши палітру, Ви точно не помилитеся.
  • База під макіяж - будь-яка жінка, яка фарбується, знає, що перед тим, як використовувати декоративну косметику, шкіру потрібно підготувати - нанести базу. Так що такий подарунок буде завжди актуальним для сучасних модниць, що піклуються про здоров'я свого обличчя.
  • Туш для вій - обов'язковий атрибут будь-якого мейк-апу, адже тільки з пишними, закрученими віями - образ чарівної спокусниці буде завершено. Такий презент також сподобається будь-якій дівчині, досить тільки вибрати найбільш зручну щіточку.
Косметика стаття - фото

 

Читайте на Parfum City: "Яким подарунком порадувати кохану дружину? - Відповідь на поверхні".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!