Підбираємо подарунки для колег: рекомендації і варіанти

Підбираємо подарунки для колег: рекомендації і варіанти - фото

Людину постійно пов'язують якісь відносини: сімейні, ділові, дружні або романтичні. І якщо подарунок близького друга, другій половинці або члену сім'ї знайти не важко, то вибір презенту для людини, з яким Ви перебуваєте в дружніх, але суто ділових відносинах може стати справжньою дилемою.

Однак, не поспішайте засмучуватися, сайт парфумерії та косметики parfumcity.com.ua готовий допомогти Вам з цим нелегким вибором.

Жінці від жінки:

Ви бачите свою колегу кожен день і вже, напевно, вивчили її образ напам'ять. Як часто під час обіду Ви розмовляли про всілякі модні новинки або недавні покупки, писали один одному записочки і ділилися шоколадками/

Згадайте її недавній make-up: як вона фарбується в повсякденному житті і як виглядає на святах.

Одним з кращих ймовірних подарунків стануть тіні для повік. Ви напевно звертали увагу на колір її очей і тіней, якими вона користується. Але буває так складно вибрати відповідний відтінок, який тон в тон підійде унікальному образу людини. У такому випадку відмінним рішенням даної проблеми стане палітра тіней. Палітри вміщають в собі декілька відтінків одного кольору, або тони, які добре поєднуються між собою, тому Ви майже стовідсотково вгадаєте з подарунком.

Помада і тіні для повік стаття - фото

Як і будь-яка жінка, Ваша колега, напевно, любить колекціонувати різноманітні блиски і помади для губ. Зверніть увагу на відтінок, яким вона користується, і постарайтеся підібрати щось схоже. Ви ж і самі розумієте, що блисків багато не буває.

Женщине от мужчины:

Давайте будемо чесними, Вам було б складно підібрати косметику для своєї коханої, з якою Ви спілкуєтеся щодня, а подарунок для колеги може по-справжньому поставити Вас у глухий кут. Так що доречно буде зупинитися на парфумі.

Пам'ятайте, що з цією жінкою Вам доведеться працювати в одному приміщенні з дня в день, тож підібрати для неї добрі духи - в Ваших же інтересах.

Подумайте про характер колеги. Сміливим і життєрадісним леді підійдуть цитрусові і зелені аромати. Пристрасним і глибоким натурам - мускусні і орієнтальні. Життєлюбним і спортивним жінкам - свіжі, океанічні. А романтичним і витонченим - квіткові.

Чоловікові від жінки:

За довгий час спільної служби Ви встигли запам'ятати звички свого колеги, вивчити його стиль, переваги і бажання. Тому знаєте напевно, до якого типажу чоловіків він відноситься, і можете сміливо вибрати йому парфум, який він без коливань оцінить по достоїнству.

Але сайт parfumcity.com.ua вирішив підготувати для Вас невелику підказку. Чоловік-спортсмен залишиться в захваті від свіжого аромату. Пекучий ловелас - від мускусного. Життєрадісний гуморист - від цитрусового, зеленого. Впевнений в собі бізнесмен - від фужерні або деревного. А романтик - від трав'яного.

Чоловікові від жінки Фото

Чоловікові від чоловіка:

У Вас справжні злагоджені чоловічі стосунки, на роботі всі питання Ви вирішуєте рука об руку, минаючи конфліктні ситуації і неприємні інциденти. А після важкого робочого дня Ви можете разом відправиться знімати напругу за кухлем лимонаду і розмовами про спорт.

Тому коли прийде час привітати колегу, варто задуматися про щось справді значуще і значуще, наприклад, про прекрасний парфум відомого нішевого бренду Montale.

Подарунок Montale Фото

Даний бренд радує своїх шанувальників абсолютно різноманітними ароматами, тому Ви зможете вибрати кращий варіант для будь-якого темпераменту і тепер питання вибору подарунка не буде стояти для Вас так гостро.

 

Читайте на Parfum City: "Аромати, які 20 років у моді".

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!