Пікантність у прянощах

Пікантність у прянощах - фото

Останнім часом все інтенсивніше з полиць магазинів та зі сторінок сайтів розкуповують пряні аромати. Все більше людей пізнає принадність цих ароматів та закохуються в них. У чому ж їх секрет?

 

Часто через швидкоплинність часу та великий потоку завдань ми зникаємо в багні сірої буденності та «випливаємо» тільки на свята, іноді ще на вихідні. Для того, щоб зовсім не випасти із життєво важливого ​​«тут і зараз» та додати перчинки в наше буденне життя, варто звернути увагу на пряні аромати парфумів.

 

Ів Сен-Лоран говорив, що не дивлячись на всю вишуканість вашого одягу, необхідний фінальний акцент - крапелька парфумів, яка й зробить ваш образ цілісним та завершеним. Одні з найвідоміших пряних парфумів - Yves Saint Laurent Black Opium. Це несподіване поєднання романтичності та зухвалості, байдужості та чуттєвості. Ів Сен-Лоран створив зброю, за допомогою якої володарка цього аромату може звести з розуму шанувальників своєю загадковістю і навіть якоюсь містичністю.

 

Yves Saint Laurent Black Opium стаття - фото

 

Що скажуть ваші парфуми про вас?

 

Якщо ви хочете заявити про себе, як про ту, яка розбиває чоловічі серця, то пропонуємо звернути увагу на Lancome Hypnose. Ці парфуми очолюють списки пряних ароматів для жінок, елегантних й одночасно фатальних жінок!

 

Підкоряючись бажанню охопити оточити таємничістю сходу, вибирайте Yves Rocher Ispahan. Упевнена, що вабить, зачаровує і сексуальна - це все про власницю цього парфуму.

 

Yves Rocher Ispahan стаття - фото

 

Очевидно, що в сегменті гостроти спецій знайдуться й пряні чоловічі аромати. Темпераментності та нищівної енергетики додасть Chanel Allure Homme Sport. Цей одеколон буде говорити про вашу рішучість та владність.

 

Chanel Allure Homme Sport стаття - фото

 

Для чоловіків зовні стриманих, але з палким поглядом та привабливою енергетикою, вдалим вибором стане Armand Basi In Blue. Зробивши вибір на користь цього одеколону, ви ніколи не помилитеся. Він підкреслить ы посилить вашу мужність та інтелігентність.

 

Armand Basi In Blue стаття - фото

 

Варто зробити акцент на тому, що пряні аромати - це сила, з якою треба вміти керувати. Для того, щоб справити «потрібне» враження за допомогою насичених прянощів, не варто ними користуватися у місцях з великим скупченням людей і в маленьких приміщеннях. Крім того, необхідно пам'ятати, що потрібна всього крапелька парфумів - і буде створений найпозитивніший ефект!

 

Читайте на Parfum City: "Гурманські парфуми - піклування про враження!"

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!