Рейтинг найстійкіших чоловічих парфумів

Рейтинг найстійкіших чоловічих парфумів - фото

 

Погодьтеся, що у наш час вкрай складно уявити собі респектабельного чоловіка без стійкого парфуму для чоловіків, тому 90% сучасних красенів мають в своєму арсеналі хоча б один аромат. Парфуми обов'язково повинні підкреслювати сильні сторони чоловіка, демонструвати кращі якості та надавати ще більшої впевненості.

Чоловіча стать менш імпульсивна в ухваленні рішення при виборі аромату і крім того, дуже цінує таку рису парфуму як стійкість. Дійсно хороші чоловічі парфуми, які можна назвати стійкими, тримаються на шкірі 7 і більше годин.

 

Від чого залежить стійкість аромату?

 

В першу чергу, звичайно ж, стійкість парфуму залежить від його якості. Дійсно, чим більше якісні компоненти включені до складу парфумів, тим довше він буде триматися на шкірі і віддавати свій аромат.

Другий момент, який відіграє роль, це безпосередньо самі інгредієнти. Найвищою стійкістю відрізняються ноти східної та пряної родини, наприклад, такі парфуми повинні включати в себе ноти спецій, амбри та деревини.

Також відіграє роль концентрація аромату. Всього виділяють чотири варіанти:

  • Парфуми. Вони лідирують в питанні стійкості та їх шлейф звучить найдовше.
  • Парфумована вода. Такі композиції теж дуже стійкі, але більш помірні у порівнянні з парфумами.
  • Туалетна вода. Ароматичні ноти такої композиції «сидять» дуже близько до шкіри та мають невисоку стійкість.
  • Одеколон. Він відрізняється найнижчою стійкістю серед всіх інших концентрацій парфумів. Його ароматичні властивості випаровуються приблизно через 2 години.

Однак чоловіча парфумерія в більшості представлена в концентрації туалетна вода. Але ноти, які входять в ароматичну піраміду, дуже насичені та звучать довго.

 

Рейтинг кращих стійких чоловічих ароматів

 

Безумовно, серед усіх композицій для чоловіків можна скласти список найкращих. Ці композиції вибирає більшість чоловіків, вони б'ють всі можливі та неможливі рекорди продажів. І, до речі, всі ці парфуми представлені на нашому сайті.

 

Tom Ford Tobacco Vanille

Парфуми Tom Ford Tobacco Vanille стаття - фото

Аристократичний та вишуканий аромат Tobacco Vanille від американського бренду був представлений в рамках колекції Private Blend в 2007 році. Його особливість - поєднання контрастних нот солодкої ванілі та гіркого тютюну.

Композиція переносить свого володаря в атмосферу головного залу елітарного британського клубу. В кімнату, де повітря просочене димом від сигар та запахом дорогого віскі. В її піраміді також присутні ноти спецій, бобів тонка, какао, сухофруктів та деревини.

 

Концентрація: Парфумована вода

Класифікація: східні, пряні

 

Paco Rabanne 1 Million

 

Парфуми Paco Rabanne 1 Million стаття - фото

Флакон 1 Million у формі золотого злитка створений в якості символу розкоші. Цей аромат таїть в собі енергію чоловічої харизми та сексуальності. Злегка солодкуватий запах повністю зливається з характером чоловіка, стає його частиною та обволікає стильним, сучасним ароматом.

У піраміді парфуму присутні яскраві ноти грейпфрута, мандарина та м'яти. Також сильно відчутно акорд троянди та переливи різних спецій. Не обійшлося і без нот шкіри, пачулі, амбри та кориці.

 

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні, пряні

 

Givenchy Pour Homme

Парфуми Givenchy Pour Homme стаття - фото

Аромат для сучасних чоловіків, які не забувають про галантність. У ньому поєднується мужність, строгість та відкритість. Чоловік, що вибирає Givenchy Pour Homme завжди демонструє свою силу, але без найменшого побоювання відкриває свою м'яку сторону.

У композиції верхні ноти наповнені акордами цитрусових, коріандру та гедіону. Виразно відчутні ноти ветівера, давана, лаванди та кедра. В цілому аромат вийшов досить елегантний та стильний.

 

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні, пряні

  

Dsquared He Wood Rocky Mountain Wood

Парфуми Dsquared He Wood Rocky Mountain Wood стаття - фото

Аромати бренду Dsquared відрізняються своєю природною красою. Композиція He Wood Rocky Mountain Wood присвячена тому місцю, де воєдино зливаються гори і ліс. Завдяки цьому парфум для чоловіків володіє сильним та трішки суворим характером. Особливе поєднання нот дозволяє відчути єднання з природою навіть у центрі найбільшого мегаполісу.

У піраміді аромату присутні ноти деревини та ветивера, а доповнюють їх акорди ладану, мускусу, амбри, фіалки та канадської лілії.

 

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: деревні

 

Emporio Armani Stronger With You

 

Парфуми Emporio Armani Stronger With You стаття - фото

 

Ще кілька років тому жоден рейтинг чоловічих парфумів не обходився без аромату від Emporio Armani. Саме тому ми не змогли обійти стороною цю композицію. Вона підкреслює вигідні риси впевненого в собі, харизматичного чоловіка. Поєднуючи в собі чуттєвість і свіжість, Stronger With You прекрасно підходить багатьом чоловікам.

Піраміда Stronger With You складається з нот прянощів, наприклад: кардамону, рожевого перцю, кориці. Їх доповнюють ноти екзотичних фруктів та деревних акордів. Також присутні ноти фіалки і лаванди.

 

Концентрація: Туалетна вода

Класифікація: фужерні

 

Безумовно, не можна стверджувати, що представлений нами ТОП стійких чоловічих ароматів абсолютно повний. Парфумерія має властивість розкриватися по-різному на кожній людині. Саме тому для себе ви можете виділити інші парфуми. Але якщо ви тільки перебуваєте в пошуку, рекомендуємо вам познайомиться в першу чергу саме з цими композиціями.

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відео відгук

 

Відгуків ще немає

Залишити відгук про магазин


Підпишіться та отримайте подарунок за 129грн!